Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kislanyom nem akar nelkulem...

A kislanyom nem akar nelkulem utazni az apjaval, mit szóltok?

Figyelt kérdés

Az en anyagi helyzetem nem engedi meg, de az apja tudna vinni egzotikus helyekre nyaralni .

De nem akar nelkulem menni

Sajnalom hogy kimarad mindenböl

Tudna elmenyeket gyujteni . De tudom hogy en voltam neki az érzelmi biztonsaga es tamasza , szoros a kapcsolatunk .

11 eves . Nem tudtam meggyözni sehogy



#szeretet #szulö
2018. júl. 30. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem mész te is? Amugy lehet ebben jo is h nem megvásrolhato a lányod,mint a mostaniak,mert amelyik szülő tehetősebb ahhoz huznak a mai gyerekek..
2018. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
1nek igaza van. Legyél büszke rá jó értékekkel rendelkezik. 😊 Lehet sajnálja h Te nem mész,és zavarja,h kimaradsz ès esetleg rosszul esik neked. Meg mutass videokat képeket helyekről. Másik opció ha apuka rendes és ehív Téged is.
2018. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Buszke vagyok rá , de sajnalom ! Kimarad csomó mindenböl ! Meselhetne csomó mindent a suliban

En sajnos nem mehetek

2018. júl. 30. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Attól nem lesz defektes, mert kimarad neki egy indonéz körutazás.

Nézd, akit nem kedvelek, azzal én se mennék. Akkor sem, ha életemben az az egyetlen alkalom.

Nincs benned semmi empátia, hogy győzködöd a drága útra olyannal, akivel nem akar menni. Ha őt nem zavarja, hogy "kimarad a nagy élményből", akkor helyette te mit problémázol rajta?

2018. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szeretnem ha ö is tudna dicsekedni, legalabb egyszer 😢

Sajnalom

2018. júl. 30. 23:05
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

"Meselhetne csomó mindent a suliban"


Neked ez számít? Hogy fel tud-e vágni az osztályban az egzotikus nyaralással? Azt veszed tőle rossz néven, hogy ő nem olyan sznob, mint te és az apja?

2018. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem attól lesz meno h elmondja a suliba h karibin nyaralt,ez inkább ugy érzem neked presztizs kérdés,a legtöbb karibis is hazudik egy nagyot hasonlo okokbol,mert be kell állni a sorba, mert ha lujzát karibire vitték nyaralni esztert kétszer viszik kanárira,de ez a szülök üzlete,és közbe elérik h a hat 10 éves gyerek már full anyagias sznob érdekember legyen..
2018. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként jó viszonyban van az apjával? Mert ha nem nagyon, vagy van egy nevelőanyja, akit nem szeret, akkor az lehet a baj. De ha szeret vele lenni, akkor furcs, hogy nyaralni meg nem akar vele. Elég furcsa, hogy minden válaszoló szerint tök jó, hogy ennyire szeret téged, vagyis az tényleg jó, de azt elfelejtik megkérdezni, hogy vajon az apjával mi a baja.
2018. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Eleg jó a kapcsolatuk , talalkoznak stb
2018. júl. 30. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus mik ezek a válaszok! Presztízs-kérdés meg empátia ugyan már, itt egy anyuka aki szeretné ha egy nagyon klasszat nyaralna a gyermeke, nem kell ebből beállítani felvágós látszat-nőnek! :D

Kérdező, ha a kislány ennyire nem szeretne nélküled menni, próbáljon apuka egy utolsót beszélgetni vele erről és ha nem hát nem, majd ha nagyobb lesz és kicsit függetlenebb talán változik ez a hozzá állás. :)

2018. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!