Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem hagy békén a munkahel...

Anya nem hagy békén a munkahelyemmel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémája, hogy van 4 szakmám is, de tapasztalat híján nem vesznek fel sehová. És nem tetszik anyámnak, hogy gyárban dolgozok ( betanított munka), mert, hogy ők állták annó, a tanfolyamokat és hogy remek szakmák, abban kellene dolgoznom. Egyrészt nem is értem, hogyan várják el a mukáltatók hogy tapasztalatom legyen, ha nem vesznek fel olyat akinek nincs. Sokszor elmondom ezt anyunak, de ő nem érti meg. Voltam már 3 helyen is "elbeszélgetésen" de amikor kiderűlt, hogy nincs tapasztalatom, nem is hívtak többet.

2018. aug. 1. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Sose értem miért a szülő választ iskolát egyetemet szakot munkahelyet, párt,gyerekszámot? Komolyan ott dolgozol ahol akarsz meg tudsz,a lényeg h dolgozol..
2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem próbálkozol, nem is lesz gyakorlatod a szakmában. Előbb utóbb összejön valami. 3 próbálkozás még semmi.
2018. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

1. Függetlenedj a szüleidtől.

2. A 3 hely, nem mennyiség.

3. Mostanában elég nagy a munkaerőhiány, vannak munkakörök, ahol tapasztalat nélkül is felvesznek.

4. Ha betanított munkát végzel, valószínűleg elég szarul keresel, ráadásul még a kevéske szaktudásod is kopik.

2018. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
En is ki lennek akadva ha a gyerekem, akinek az oktatasara jelentos osszegeket dobtam volna ki annyit ert volna el, hogy egy gyaban dolgozik.
2018. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szia, menj el önkénteskedni a szakmákban, így lesz tapasztalatod. Vagy keresd meg ezt a 3 céget, hogy mivel ezt a fizetést gyakorlattal ajánlják, Te elvállalod olcsóbban. És akkor megintcsak lesz gyakorlatod.
2018. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Azért gyárban nem lehet olyan rosszul keresni. És kényelmes meló, semmiféle agyi megterhelése nincs. Ha neked ez kényelmes, akkor hajrá. De álláskeresésnél a harminc kő szám, a három semmi.
2018. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Milyen szakmákról van szó?
2018. aug. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Én ezért mondtam a lányomnak, hogy menjen el a nyári szünetekben a tanult szakmájában dolgozni. Húzza a száját, és nem tetszik neki, de csak így lesz tapasztalata mire elvégzi az iskolát.
2018. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van anyudnak. 6 évig dolgoztam egy gyárban, pár év és felőrli a testedet, lelkedet. Ne ragadj le ott, gondolj bele, legalább 40 évig dolgoznod kell.

Babát terveztünk, nem akartam ugrálni, most itthon vagyok vele. Már eldöntöttem: Nincs az a pénz, hogy újra ott kössek ki, megyek tanulni. Nézd meg te is jól az ott dolgozó régi embereket, megkeseredettek, boldogtalanok, úgy eszik a nyugtatót, mint más a cukorkát, sokan isznak, remegve várják a fizetést, várják a nyugdíjas éveket, aztán csak ott maradnak. Azt hiszik pótolhatatlanok, mert a művezető mondott nekik két szép szót. Te is ilyen leszel, ha nem változtatsz.

2018. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!