Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kövér szülők mást is el...

Kövér szülők mást is el akartak hízlalni kényszeresen?

Figyelt kérdés

100-on felül vannak.


Állandóan etetnének, ha kell ordibálnak is. Sajnos az alakomon is meglátszik. Régebben meg azt találták, ki hogy anorexiás vagyok, csak mert annyit ettem, ami jólesik.


Arról nem beszélve, hogy így nyáron mozogni sem engednek.


Nem tudom mi baj van, abban, ha egy fiatal lány nem akar elhízni...


2018. aug. 3. 02:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
sportolj és akkor még jól is jön a plusz kaja amit adnak, meg az étvágyad is meglesz, viszont a sport miatt nem fogsz hízni.
2018. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Huu a disznok.. Kipukkasztanam oket egy tuvel xD a mozgast nem tilthatjak meg, es annyit egyel amennyi jol esik.
2018. aug. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Ismerős a szitu, engem mindig apám tömt tele kajával kiskoromban az élettársával karöltve, ami rajtam is meglátszott, de hála Istennek már normális az alakom, mert nem velük élek, hanem anyámmal, aki nem etet halálra. Fogalmam sincs, hogy egyesek miért éreznek késztetést arra, hogy a saját gyereküket lehízlalják, de erre is biztos valami pszichológiai magyarázat van. Sok ilyet ismerek, akik a saját gyerekükre olyanokat mondanak, hogy anorexiásak, miközben már 100 kilón felül vannak. Szerintem undorító, egy életre elcseszhetik a gyerek egészségét, mert fiatalkorban alakulnak ki a raktározó sejtek, és az ilyen emberek általában később rendkívül nagy étvággyal rendelkeznek, mert a sok kajához vannak szokva. Az ilyenből k*r*a nehéz kimászni, úgyhogy állj a sarkadra, ha nem szeretnél előbb-utóbb cukorbeteg lenni, azt meg hadd ne soroljam, hogy mennyi sz@rral jár. Ez eskü nem vicc, ha kell, akkor egy orvost is látogass meg, aki majd felvilágosítja a szüleidet a veszélyekről. Én nagyon remélem, hogy sikerül változtatni.
2018. aug. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Nézess meg velük egy műsort,ami a diabéteszről szól,vagy arról,hogy milyen kockázatai vannak az elhízásnak.


A legtöbb kövér kisgyerek felnőtt korban is kövér lesz.


Nem tudom hány éves vagy,de nem szabad rájuk hagyni ezt,valaki ezt tanácsolta,hogy egyél csak!

Ki kell állnod magadért!

2018. aug. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Hogy tiltják meg hogy mozogj nyáron? :D Lakat alá zárnak. Felkapsz egy cipőt és elmész futni, nem fognak lekötözni, ha kell, otthon végzel gyakorlatokat. Mert ha meglátják, mit csinálnak? Rádülnek?
2018. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell lepontozni? Csak az igazat írom, ebből semmi jó nem fog kisülni.
2018. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Mese, mese, meskete.
2018. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2%
Jó kifogás a lustaságra , meg a hájra kérdező... Kár hogy ha mozogni akarnál, meg tudnád oldani. Csak könnyebb a szüleidről hazudozni. Ha meg a másik véglet vagy: nem csoda ha kiakadnak a szüleid. Az anorexiások kinézete meg-azzal együtt hogy sajnálom őket- egyszerűen undorító. Csak kettőt ismerek, de nevetséges milyen megvetéssel néznek a csontkollekciók a normál súlyú emberekre.
2018. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Jézusom már!!! Mit kritizáljátok??? Teljesen igaza van!!!

Adott két elhizott szülő, akinek az a természetes a kövérség a természetes és a lányukat is ilyennek szeretnék látni!! Az ilyen szülőktől én sem lennék elájulva, sőt..egyenesen szégyellném ezt az egészet.

Na és mi van akkor, ha a Kérdező sportolni szeretne, de nem engedik?? És mi van akkor, ha annyira tömik, hogy nem elég az a mozgás, amit pl. otthon végezhet??

Lázadj Kérdező! Ha kiabálnak akkor kiabáljanak, de ne erőltessék beléd a kaját. Ha kell mond el nekik, hogy nem szeretnél úgy elhizni mint ők. Arról nem beszélve, hogy a túlsúly számos betegséget idéz elő.

2018. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező nem írta a testsúlyát,gyanítom,ha a szülei 100 kg felett vannak,akkor erősen elhízottak.


Az ilyen emberek szemében a normál testsúlyú emberek "vékonyak".


Hány kg vagy kérdező és milyen magas?

2018. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!