Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megteheti jogilag a férjem...

Megteheti jogilag a férjem hogy a végrendeletében csak az első fia örököljön az előző házasságból?

Figyelt kérdés

Van korkülönbség a gyerekek között, az előző házasságából született fia 18 éves lesz, már most az apja mellett dolgozik gazdálkodnak tényleg sokat segít. De ma mondta a férjem látja milyen szorgos a fia, nem szeretné ha a földjeit szétszedék, veszekedést sem akar így mindent a fiára akar hagyni valamint átiratni. De hát a másik fia még csak 6 éves. Bármi lehet belőle még, most nem igazán szereti a traktorokat zajt de hát kisgyerek. Az apja ezt nehezen viseli egyre jobban hanyagolja a kicsit.

Rossz látni hogy az apja nem foglalkozik vele. Én nem szeretnék semmi pénzt tőle vagy dolgokat csak annyit legyen egy kis tartaléka ha nagyobb lesz. A földnek mindig van ára, de az apja mast gondol.

Az előző házasságból született fiát mindenkinek dícséri de a kisebbiket meg sem említi ha rokonok rákérdeznek teszi a megjegyzést, nyámnyila mamlasz reméli lesz belőle mert most egy nagy semmi stb.. Emiatt veszekeszünk de nem érdekli. Tényleg félős visszahúzódó a fiúnk de még kisgyerek sokat volt beteg.

Mit csináljak, hogy legalább kis időt töltsenek kettesben?


2018. aug. 7. 00:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
20-assal értek egyet, nekem is pont ez jutott eszembe..
2018. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Előtte lévő voltam :)
2018. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 acelsziv ***** válasza:
78%
Te sem vagy normális, ha ilyen szépen hagyod a gyereket tönkretenni egy szargerincű kotvány dürhő trógertől akivel felcsináltattad magad.
2018. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, annyira eltűntél, meg is vert????
2018. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!