Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tartják prostituáltnak...

Miért tartják prostituáltnak aki nem az elsö barátjához megy feleségul? Miért utálja ki a családom a férjemet?

Figyelt kérdés
Folyton megkapom csládom belül is h én az vagyok mert a tisztességes nő nem keresgél és nem él együtt senkivel.. Kezdem unni h le vagyok kvázi rib ...va mert nem akartam ahhoz menni akit a vége felé már utáltam és semmi se volt jó vele azota ezt hallgatjuk ha hazamegyek őt nem vihetem. LEGSZÍvesebben én se mennék már többet mert hányingerem van és gyomorgörcsöm. A pénztércánkban is turkálnak meg beszólnak h túl jol élunk. Meg is dolgozunk érte.. Ti megszakítanátok a kapcsolatot?
2018. júl. 21. 20:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Esküvőnkre sem jöttek el..
2018. júl. 21. 20:32
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen igen! Az nem család ‘ami” nem fogad el.
2018. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha te boldog vagy a partnereddel, akkor másnak nincs beleszólása. Gondolom felnőtt nő vagy egy meglehetősen egyedi világnézettel rendelkező családi háttérrel. Nem vagy prostituált, sem tisztességtelen, ne érezd magad annak. Jogod van eldönteni, hogy kivel akarsz együttélni. Szerintem hagyd őket, redukáld le a találkozások számát és légy boldog a férjeddel.
2018. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Mar akkor megszakitottam vna, amikor az eskuvore nem jottek el :)

Ne ragd rajtuk magad, meglatod h kb azonnal jobb lesz, amint kikerulnek az eletedbol!

2018. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok. De fáj h látom h ez fáj otthon ök sose voltak azok ebbe nőttem fel hasonlót szántak nekem is tudom..És most levagyok ri.. va. A férjemet is megalázom mikor haza megyek.. Ha lesz közös gyerek nem akarom lyen légkörbe vinni ha egyáltalán vihetem mert képesek azt mondani h öt is hagyjam otthon. Sokszor csak pénzt kérnek mikor megyek,aztán ulok magamba
2018. júl. 21. 20:39
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Te ezek után látogatod őket?? 😂
2018. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom. Ne hagyd magad megalázni/kihasználni! :( irigyek csak
2018. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mivel ok családom,igen,de egyre inkább mérgez..
2018. júl. 21. 20:52
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján csöppet sem vagy prostituált. Az udvarlás időszaka pont arra van, hogy két ellentétes nemű ember kiismerje egymást, kiismerje a másikat, mi az amiben egyezik és miben különbözik a nézetük. Ha semmiben sem különböznek, akkor baj van. Elvakítja őt/őket a szerelem, idővel előjön az, amit a másik hosszú távon (egy életen át) képtelen elviselni, tolerálni. Jön a válás, vagy gyötrődés egy életen át, esetleg megcsalás.

Én azt tanácsolom, hogy a szüleidet (amennyiben nem nézik jó szemmel a házasságodat és rendre akarnak utasítani) kérd meg szépen és nyugodt hanggal arra, hogy ezzel hagyjanak fel, mert neked/nektek ez rosszul esik. Egyelőre ritkítsátok (ritkítsad, mivel őt nem látják szívesen) a látogatásukat,de ne szüntessed meg! Aztán ha gyereketek lesz, bizonyára megenyhül a szigoruk.

2018. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam kívülállók véleményére h tehetek e ilyet h egyszer csak kitörlöm öket és nem lesz kapcsolat semmi. Mert nem akarok rémenni erre.. Csak az ember szarul érzi magát h neki ez jutott h a saját családja igy áll hozzá..
2018. júl. 21. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!