Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azzal foglalkozzon...

Miért kell azzal foglalkozzon folyamatosan apám, hogy mi van rajtam és miért hordok hétköznap ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

Persze, más lánynál az se baj, ha folyton kinn vannak a mellei, még meg is jegyzi apám, hogy milyen mellei vannak ennek meg annak, látta őket a Lidl-be vagy mit tudom én hol, de ha én felveszek bevásárláskor egy miniszoknyát magassarkúval meg valami blúzzal, akkor kapom a kérdés, hogy minek kell bevásárláskor így kiöltözni, vagy miért nem öltözöm visszafogottan, mivel nem a ruha teszi az embert.

25 éves vagyok, még van egy államvizsgam vissza, tehát még otthon élek. Más szülők büszkék rá, ha a gyerekük szép és megnézik, apám meg folyton azzal van, hogy szégyenkezik miattam, mert bámulnak a férfiak


2018. aug. 10. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Kösd be apád szemét, adj a kezébe egy fehér botot, és kísérd karon fogva amikor bevásároltok.


Hamar rá fog jönni, hogy inkább fogadja el, hogy a lánya 25 évesen azt visel, amit jónak lát.

2018. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

"Miért kell azzal foglalkozzon folyamatosan apám, hogy mi van rajtam és miért hordok hétköznap ilyen ruhákat?"


Miért kell azzal foglalkozzál, hogy ő mivel foglalkozik? Leszaromtabletta.


"kapom a kérdés, hogy minek kell bevásárláskor így kiöltözni, vagy miért nem öltözöm visszafogottan"


És akkor most mi soroljunk fel érveket apád érvei ellen? 25 éves vagy, nem hiszem el, hogy nem tudod megindokolni.


"Más szülők büszkék rá, ha a gyerekük szép és megnézik, apám meg folyton azzal van, hogy szégyenkezik miattam, mert bámulnak a férfiak"


Én ebből nem azt veszem ki, hogy nem büszke rád, meg hogy "folyton" szégyenkezik miattad, csak azt, hogy speciel egy sima bevásárláshoz, meg úgy egyáltalán hétköznap túlzásnak tartja azt, ahogyan öltözöl. De attól még bizonyos más alkalmakkor igenis lehet büszke rád - csak hát hétköznapból több van, mint ünnepnapból, ezért ezt annyira nem hallod tőle, nem látod rajta.

2018. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

"milyen mellei vannak ennek meg annak"


A legtöbb apa nem szereti, ha a lányára úgy néznek, ahogy ő is megnézi a mellkidobós lányokat.

2018. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg túlzás, ahogy öltözöl. És mivel apád is férfi ezért pontosan tudja mi jár a férfiak fejében egy miniszoknyás fiatal nő láttán. És mivel te vagy a kislánya, így viszolyog ettől a gondolattól, hogy valaki szexuális tárgyként néz rád.


De szerintem gáz ha ezt egy 25 éves, tanult, fiatal nőnek el kell magyarázni.


Ettől még lehet büszke rád. Csak az apád és félt. Ennyi

2018. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

"Persze, más lánynál az se baj, ha folyton kinn vannak a mellei, még meg is jegyzi apám, hogy milyen mellei vannak"


Apád egy perverz állat! Egy pedomaci.

Gusztustalan, hogy nézeget olyat aki a lánya lehetne, kislányokat, meg gusztustalan az is, hogy ezt pont a lányának mondogatja! Fúj!!

2018. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
25 éves felnőtt nőket nézeget. Ha hagyják. Aki nem tesz ki mindent a kirakatba, azt nem nézegetik. Ennyi. Kislányokról szó se volt.
2018. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Van különbség a csinos és a közönséges között.

Egyébként szeretik a férfiak, ha egy nő ribisen öltözik, apád is nyilván megnézi őket, de ha családtagról van szó, akkor más a helyzet.

Én is szeretek szoknyákban járni, meg az alakom is szép, de én pl. nem vennék fel miniszoknyát magssarkúval bevásárláshoz, mert túlzásnak érezném. Felvennék szoknyát visszafogottabb cipővel, valószínűleg te is pontosan tudod, hogy a magassarkú miniszoknyával meg csöcskidobóval az too much.

2018. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

" Más szülők büszkék rá, ha a gyerekük szép és megnézik,"


Ez a baj. A világ és benne az emberek el vannak korcsosulva. Hol erény már az, hogy valakit megnéznek??? Megnézhetik azért is, mert rbancosan van öltözve..


Alapjáraton nem kell "büszkének" lenni, akárhogy is néz ki a lánya/fia, mert ez csak külcsín, semmit nem jelent. Ez csak egy állapot, és amúgy is mindenkinek mást jelent az, hogy "szép". Ez nem érdem.


Ez a baj, hogy ma már mindenki erre megy rá, el vannak korcsosulva az emberek. Mintha más nem számítana.

2018. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Csak nem bír leakadni a témáról a kis megszállott...

2018. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt komolyan meg kell magyarázni?


Édesapád is sétáló biodíszletnek tekinti a mellkidobós csajokat és pontosan tudja mi jár az összes többi férfi fejében az ilyen nőket látva. Ő meg nem szeretné, ha boldog boldogtalan 12 éven felüli hímnemű egyed az ő picilányára csorgatná a nyálát.

2018. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!