Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem nincs kedvem...

Csak nekem nincs kedvem beszélgetni a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Sokszor minden hulyeseggel megtalálnak , nekem meg általában nagyon nincs kedvem beszélgetni ilyen általános , hétköznapi dolgokról.Tok felesleges, amúgy se vagyok egy beszélgetős típus .Erre persze jön a jol megszokott duma hogy mi bajom meg stb.

2018. aug. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
En orulnek, ha tudnek (gyakran) beszelgetni a szuleimmel, de sajnos mindig valami massal vannak elfoglalva:/
2018. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nagyon sok mindenkivel így van. Vannak olyanok mint te vagy én, és vannak mások, akik meg imádják a szülővel való csevejeket.
2018. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy egyedül, de ez nem azt jelenti, hogy ez normális!!!!
2018. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Bezzeg ha kell valami (pénz kaja stb) akkor egyből van kedved velük beszélni...
2018. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Random hülyeségekről és sem szeretek beszélni.


Anya már nem él, nagynénm viszont állandóan a hülyeségeivel jön. Kivel mi történt, mi volt a Barátok köztben, stb. Annyira érdekltelen fxságok, hogy nemigaz, úgyhogy vele nem szeretek beszélgetni, mert félóra után már agyilag kiégtem.


Apával szeretek, mert vele bármiről tudok. Vízszerelés, autók, foci, fiúk, kaják, horgászat, természetfilmek, eg csom közös témánk van, ami érdekes és értelmes.

2018. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!