Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesek vagy idősebbek!...

Huszonévesek vagy idősebbek! Nektek vannak közös programjaitok a családdal, szülőkkel? Igénylitek ezt vagy sem?

Figyelt kérdés
Közös kirándulásra, mozira, strandolásra, nyaralásra, stb ilyesmire gondolok...
2018. aug. 13. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van. Bár csak anyukámmal tartom a kapcsolatot, de el szoktunk menni vásárolni, kirándulni, strandolni. Igénylem, mert jóban vagyunk és szeretek vele lenni. Szerencsére a férjemmel is nagyon jóban vannak, úgyhogy tudunk sűrűn ilyen programokat szervezni.

30N

2018. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Moziba el szoktunk menni apámmal.
2018. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Beszėlgetės, ėtkezėsek vagy elviszem őket ha bevásárlás van stb stb... Jó a kapcsolat velük. Mindig jó volt. Annyi időt töltünk együtt amennyit lehet, hiszen ki tudja meddig lehetsėges mėg. (Nem a saját vagy az ő saját ėletük rovására persze.
2018. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal szoktam étterembe, nyaralni, vásárolni, moziba menni. Apával ritkán találkozom, de étterembe szoktunk néha menni, meg nyáron nyaraltunk együtt egy hétvégét.
2018. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És miről tudtok ilyenkor beszélgetni? Milyen témákról?

Nos csak azért kérdezem, mert én is elmegyek néha lányommal, de nem sűrűn van rá alkalom, nehéz összehozni pedig én igényelném.Ő inkább barátaival, párjával szervez programot.Persze velem is, csak ritkábban.Azt mondja, velem nem tud miről beszélgetni.Meg hogy afiatalok már nem a szüleikkel akarnak menni .Hát pedig engem sokminden érdekel és szívesen beszélgetek bármiről.

2018. aug. 13. 15:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azért vannak olyanok is, akik szeretnének közös programot, de a szülők nem akarják...
2018. aug. 13. 15:22
 7/12 anonim válasza:
100%

Nálunk az van, én mennék velük, de hiába... Múltkor elmentünk apámmal külföldre, hogy én fordítok, erre talált egy karcolást a kocsin és rám fogta... Üvöltözött, meg p..zott, meg majdnem otthagyott...


Anyámmal vásárolni szoktunk a szupermarketben...


Ha valami olyan van, mint old timer találkozó, vagy ilyenek, és nem érdekel, akkor "szégyenlesz minket".


Meg amúgys em mentünk gyerekként sehova, mert ők "öregek hozzá". DE ők döntöttek gyerekek mellett, 40 felett...

2018. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Én mindig próbálom valami érdekességgel felhívni a figyelmüket egy adott témára.

Pl. Tudod mi a különbség az egyen és a váltakozó áram között?

Tudtad hogy a repülőknél a szárny felső felülete viszi a terhet?

Vagy kérdezd meg ŐT mi érdekli és neki tetsző programokra elvinni.

2018. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mindig olyan fura. Mi az, hogy nincs miről beszélgetni? Én amíg otthon laktam addig is volt (anyuval) miről beszélgetni és most is van. Bármiről lehet. Ha olyan a viszony. Apámmal sosem tudok miről beszélgetni, mert sosem érdekelte, hogy mi van velem. Vele nem nincs miről, de a viszony is olyan.

Első voltam.

2018. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont most volt a nyáron, hogy spontán ötletként leruccantunk a Balatonra. A végeredmény az lett, hogy stoppoltam a vonatig az egyik tesómmal, majd hazamentem és tökéletesen eszembe jutott, hogy miért is utálok velük nyaralni menni.

Kamaszként hirtelen nyúltam, a bőrök kirepedt emiatt néhány helyen. Anyám végig sértegetett, hogy nem érti, hogy a barátom hogy tud hozzámérni, mert olyan ronda a bőröm. Mostohaapám állandóan azzal gúnyolt, hogy azok terhességi csíkok és a pasim már felcsinált alaposan. Térdig érő víz volt a max, amibe bemehettünk a tesómmal, mert tuti megfulladunk. Versenyszerűen sportoltam régebben, ne már, persze, hogy figyelmen kívül hagytam, miután levezettem neki, hogy mai napig szoktam úszni heti 1x MÉLY vízben. Egész végig kiabáltak, hisztiztek (kinek ez a ötlete volt ez a baromság, mert a mostohám leégett és elege van, dögöljünk meg mind; anyám nyugiban napozni szeretett volna, de én nem bírtam nyugton maradni fél órát se [ez egyébként igaz] és ő egyedül nem akar napozni) blablabla.

2018. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!