Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osszevesztuk segítsek? Mit...

Osszevesztuk segítsek? Mit tehetek meg és mit nem? Élettársa vagyok! Gyermeket varok és azt mondta mennyek el mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Igazából össze vesztem párommal el mondta költözzek el tőle. Gyermeket varok tőle. És nem tudok hová menni. Ideiglenesen be vagyok ide jelentve hozza . Hozza teszem ez egy h az rész több részesülő van .ilyenkor mi a teendő ? Máshova nem tudok menni . Munka viszonyom még nem volt be jelentett. Jelenleg pénzem sincsen . Az anyukája a haszon élvező.. ilyenkor mi a teendő? Ki tudd engem rakni? Ha azt mondja mennyek mennem kell ? Hazasag nem történt csak terveztük. Intézni nem intéztünk semmit se . Élettársa vagyok. És nem tudom mit tegyek kihez forduljak ez ügyben? Mert ha ki tudd csak úgy rakni akkor nincs hova mennem . A gyermekemnek nem akarok rosszat.. szüleim biztos hogy nem megyek. Rossz a körülmény nagyin náluk és ott biztosan el vennék tőlem a gyermekemet . Mikor ott laktam bántalmaztak engem testileg lelkileg .. kérem valaki segítsen.. Mit tehetek ilyenkor és mit nem ????
2018. aug. 30. 08:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Igen, menned kell.
2018. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Istenem.... Megint egy felelősségteljes gyerekvállalás. Kitehet, ha nincs közöd a házhoz. Ezért nem szülünk puci pics.ára és más pénzére. Add örökbe a gyereket, ha már elvetetni nem tudod. És végezd el az iskolát.
2018. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Simán kitehetnek.
2018. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kitehetnek. Ha valóban nem tudod elvetetni - mert mint írtad, pénzed nincs eltartani, akkor gondolom abortuszra se lenne -, akkor valóban az örökbeadás a legjobb megoldás a gyermeknek!

Legközelebb pedig inkább védekezz kérlek, mert így megint egy ártatlan gyermek szívja meg a Ti felelőtlenségeteket!

Azért kíváncsi vagyok, min kaptatok össze úgy, hogy még a kedves mama sem kíváncsi sem rád, sem a gyerekre, és hagyja, hogy terhesen menj világgá.

2018. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
Női hajléktalan szállón elsőbbséget élvezel. Aztán anyaotthon, ha van hely, de az is csak egy évig. Ha nincs, akkor jobb a gyereknek, ha örökbeadod.
2018. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%

- nincs ott tulajdonod

- anyjáé a haszonélvezet ő dönti el ki él ott

- sose dolgoztál

- gyerek után kb semmit nem fogsz kapni

De erre bevállaltad, gondolom volt terved

2018. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy ideiglenesen bejelentkeztèl oda, nem ad neked semmiféle jogot. Bántani nem akarlak, van elég bajod. Nem tudom mit mondhatnèk. Anyaotthon?
2018. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Anyaotthon lehet a megoldás.

Ideiglenes, de megoldásnak megoldás.

2018. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
De még csak terhes. Így is várólista van az anyaotthonokban, van, ahol egy év. Persze megpróbálni meg lehet, de nem úgy van, hogy ma odamegyek és este már ott alszom. Meg lehet nincs is a közelében, utazni kell 100-200 km-t a legközelebbihez, ahol esetleg hely van, ez is több tízezer, amibe belekerülhet, plusz valamennyit oda is fizetni kellene, nem? Menj el a védőnőhöz, családsegítőhöz, ők majd adnak tanácsot.
2018. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Persze hogy kitehetnek. De téged nem értelek: minek mész más nyakára- főleg eltartani magad- és minek vállalsz gyereket a semmire? Ha van még idő vetesd el, hiszen semmire sem vagy jogosult mivel nem dolgoztál. Még magadat sem tudod eltartani, agy babának meg rengeteg minden kell.
2018. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!