Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szégyell engem? Miért...

Anyukám szégyell engem? Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés
Bizonyos dolog miatt kicsit depressziós lettem és zárkózott. Az utóbbi pár hónapban szinte ki sem mozdultam itthonról, híztam is kicsit. Nem szeretek felvenni rövid nadrágot meg rövid ujjút. Ma mentünk volna vhova és anyám nem engedte, hogy vele menjek, mert hosszú nadrágba és kardigánba akartam menni. Összeveszett velem, kérdeztem, hogy szégyellesz, mondta igen, én nem égek veled. :(
2018. aug. 30. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen melegben hogy bírod pulcsiban hosszú nadrágban?
2018. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel akart rávenni, hogy vetkőzz jobban le.

Udvariatlan ötlet, de gondolom, már nem jutott eszébe jobb.


Hiányzik az őszinte beszélgetés vele? Nem ért téged.

2018. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Haha én is utálom a nyarat ilyen téren.

Imádom a belebújós pulóvereket és a hosszúnadrágot.


A csizmát meg a parka kabátot is imádom, alig várom már, hogy tél legyen.


Mellesleg nem ismerem édesanyád, tényleg lehet, hogy csak ezt találta ki hirtelen, mondjuk ez rossz akkor a fantáziája. 18F

2018. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sosem szerettem a nyarat, de a mostani időszakomban még jobban utálom.

Nyáron születtem, de a tél a kedvencem.

A kutyámnak is hosszú a bundája és miatta sem megyek ki napközben, csak kora hajnalban(fél4től 5ig).

2018. aug. 30. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Senki se nezi hogy milyen az alakod, senkit sem erdekel. Te pl. amikor beszelsz egy idegennel szoktad nezni a hajat?? Lehet az az idegen eppen utalja a hajat es 1 orat toltott reggel a tukor elott hogy jol megcsinalja, de senki se nezi! Senki se foglalkozik vele. Ugyanugy ahogy te kinezel senkit se erdekel.
2018. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ilyen idiota korszakom, amig el nem ajultam a 40 fokban hosszu nadragban meg puloverben. Be is pisiltem eszmeletlen allapotban. Sokkal gazabb volt, mint a rovidnadrag meg a polo. Nem beszelve arrol, hogy borzalmas elmeny, nem kivanom senkinek azt az erzest.
2018. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a tél a kedvencem, nagykabátot sokkal szívesebben veszem fel, mint a pólót. Suliba is pulcsiban vagyok amíg tehetem.
2018. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
le sem szar senki, így nyugodtan kimehetsz
2018. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy bővebb póló és lengébb hosszú gatyát nem tudnál hordani alternatívaként ha már mindenáron takarni akarod magad?
2018. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha magadat tönkre akarod tenni, az mindegy, de anyukádat inkább ne. A depressziód és az elhízásod a te sarad, ő nem tehet róla.
2018. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!