Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyukám viselkedése?

Normális anyukám viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy saját laptopom, amit egy rokonomtól kaptam, de anyám eltulajdonította, mivel nekem van rendes számítógépem. Ma szükségem volt a laptopra, mivel egy cd-t kellett, hogy beolvassak vele, és közben gondoltam egyet, és a facebook profilomat teljesen letöröltem a gépről, hogy ne tudjon bejelentkezni, mivel már elég sokszor gyanakodtam, hogy olvassa az üzeneteimet. Ma este pedig nekemjött, hogy mit kotonásztam a gépen, meg hogy rögtön rakjam magam vissza, hogy be lehessen jelentkezni, én pedig mondtam, hogy a saját gépemen azt csinálom, amit akarok, és semmi köze a facebookomhoz, és hogy én sem nézem az ő profilját, pedig nekem mind 2 gépen megvan. Ezután még vagy 5 percig csesztetett, hogy " ahha ezért kellett nekem a laptop, hogy letöröljem magam onnan"... Egész végig ordibált rám. Felháborodtam az miatt, hogy konkrétan levegőt nem szabad vennem, és még ő van megsértődve, hogy elintéztem, hogy ne nézzegesse a facemat.. 18 éves lány vagyok amúgy.
2018. aug. 28. 22:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Nem normális. Szerintem jól cselekedtél. Majd megbékél..
2018. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
18 éves vagy, felnőtt ember. Semmi köze a facebookodhoz, csak ahhoz, amit vele is megosztasz. Nekem a párom sem néz bele soha, nemhogy az anyám.
2018. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, én a bizotonság kedvéért megváltoztatnám a jelszót is.
2018. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kellett volna ezt, de legalább pótoltad. Aranyos és visszataszító egyben, ahogy muterod lebuktatja magát, neki kb a tévé is sok, fogadok, hogy ezt a színes gyémántos gluggyogó játékot vereti fészen éjjel-nappal...
2018. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólókkal. Még most gyorsan, 18 évesen beszéld meg vele hogy ez nem okés, mert ha nem most, akkor 25 évesen azon kapod magad, hogy nem enged elköltözni, elmenni szórakozni vagy randizgatni. Ez a TE privát szférád, és neki tisztelnie kell, ahogy te is az övét.
2018. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális,sőt...Szerintem sem ártana egy jelszó csere.
2018. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
93%
Nem normális,neked van igazad teljes mértékben,rgyébként meg azt is megmondhattad volna hogy adja vissza a laptopot és vegyen magának
2018. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
18 évesen még ott tartasz h anyu ilyen terrorban tart akkor ott bajok vannak nálad is már..
2018. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utólag kaptam e-mailt is, hogy a mai nap valaki próbált bejelentkezni a facebookomba sikertelenül. Nem értem én sem, hogy minek kellett ez a felháborodás,jelszó csere már megvolt.
2018. aug. 29. 02:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából ha ő nem szólja el magát, akkor én észre se veszem, hogy valaki engem ellenőrizget. Csak múltkor olyasvalami miatt veszekedett, amit a legjobb barátnőmnek írtam le, és néha látta a bnőm is, hogy online vagyok messengeren, épp mikor mellette ültem, és kezembe sem volt a telefon..
2018. aug. 29. 02:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!