Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van beleszólása a...

Szerintetek van beleszólása a családnak egy 19 éves szerelmi életébe?

Figyelt kérdés
Ha a kapcsolat jól működik.
2018. szept. 3. 01:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Tanácsot lehet adni és szerintem kell is, ha úgy gondolják, hogy a rózsaszín köd mindent elvakít, viszont el kell fogadni a 19. éves döntésest.
2018. szept. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha otthon lakik és a szerelmi élete hatással van a családra akkor van.
2018. szept. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is beleszólhatnak, ha otthon élsz, és az otthoni kasszából te csak kiveszel, és bele meg nem raksz. Beleszolhatnak szerintem akkor is, ha még mindig sokmindent a szüleid intéznek helyetted(pl hivatalos ügyek)

Mindezt függetlenül attól megtehetik a szülőségük révén, hogy a kapcsolat jól működik-e, vagy sem.

Viszont ha már a saját lábadon állsz, úgy már kevésbé van beleszólásuk.

2018. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nincs, max tanacsot adhat, vagy elmondhatja a szulo a velemenyet, hogy neki em szimpi a parod.
2018. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

"Nincs, max tanacsot adhat, vagy elmondhatja a szulo a velemenyet, hogy neki em szimpi a parod." +1

Én is pont így gondolom.

2018. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha otthon laksz és mondjuk folyton nálatok alszik a párod, akkor van beleszólásuk, ha külön élsz, külön kasszán akkor nincs.
2018. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nincs, max a véleményét mondhatja el - ha jól működik a kapcsolat, ha rosszul.

Persze a gyakorlatban a családnak mindig annyi beleszólása van, amennyit a fiatal tolerál...

2018. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

A szerelmi eletedbe nincs DE

Ha otthon laksz ok tartanak el akkor bizony ezert cserebe 100% beleszolhatnak az eletedbe

A kenyelemnek ara van

2018. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Amig az o kenyeruket eszed...


A felnottseg nem egy à la carte valogatas, hogy ami tetszik belole (jogok, onallo velemeny, neszoljonbeleazeletembesenki) az kell, ami meg nem (felelosseg, fuggetlenseg, penzugyi onallosag, sajat labon allas) az nem.


Csomagban jar. Vagy mindet kered, vagy egyiket se.

2018. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Greta?
2018. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!