Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a szüleimnek?

Figyelt kérdés

egyetem mellett több szervezetben is önkénteskedem.

Egy drogambulancián, egy karitatív szervezetben ételosztásnál és egy természet/állatvédő csoportnál.

A szüleim nemrég kiakadtak, hogy én mindent csinálok szabadidőmben csak otthon nem vagyok, nem segítek nekik semmit bezzeg idegeneknek igen.

Elkezdtem magam emiatt nagyon rosszul érezni..


2018. szept. 9. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Az adakozzon, akinek van miből. Kutya, macska, hajléktalan, drogos, ... mindenki előrébb van, mint a családod? Én is megdöbbennék.
2018. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha otthon élsz ,ég, akkor valahol igazuk van a szüleidnek.
2018. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Azért biztos meg lehet találni az egyensúlyt a család és az önkénteskedés között. Mert azért az tényleg $z@r lehet hogy minden állat/drogos/csöves előnyt élvez a szüleiddel szemben.
2018. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Igen, igazuk van.
2018. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nincs igazuk.
2018. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Igazuk van
2018. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Azt csinálsz szabadidődben amit akarsz, nincs igazuk
2018. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
"Mert könnyű szeretni az egész emberiséget, de nehéz Kovács urat a szomszédból" Kosztolányi Dezső
2018. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nincs egészen igazuk, te kiszolgáltatottabbakon segítesz. Ők meg ha normál körülmények közt élnek, nem szorulnak annyira segítségre. Persze kérdés, hogy hányszor kértek segítséget, és te hogyan reagáltál erre.
2018. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi infóból azt mondom, igazuk van. Feltéve, ha tényleg nem segítesz otthon semmit. Ha a teljes házimunka anyukádra hárul, főz, mos, vasal, takarít rád is, plusz pénzt se adsz haza, de cserébe elmész és máshol meg megcsinálod ezeket, akkor nem csoda, hogy szóvá tették. Meg az se mindegy, ez mennyi időt vesz el a szabadidődből. Függetlenül attól, hogy mennyit segítesz otthon, senki nem szereti, ha a családtagja rendszeresen hazaér, köszön, és 20 perc múlva már le is lép, és késő este ér haza. Egyszer-egyszer nyilván nincs ezzel gond, de a leírásodból nem erre következtettem.
2018. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!