Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben nem szívesen...

Ilyen esetben nem szívesen jelennél meg anyukáddal a strandon?

Figyelt kérdés

Ha anyukád csináltatna a fenekére egy kisebb tetoválást, és féltangát, vagy tangát venne fel mellé, hogy látszódjon is. Kellemetlen lenne számodra, ha ezt csinálná, vagy nem akadnál fenn ezen?

A kérdés főleg azokhoz szól, akiknek még olyan korban van az anyukájuk, hogy jobban beleférhet nála az ilyesmi.



2018. szept. 10. 20:08
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
79%
Mivel van a gond? A tetkoval vagy a tangával? Szerintem mindenki azt vesz fel amit akar, ha a teste engedi és őt nem zavarja, ha megbamuljak és a testi adottsagaihoz megfelelo az a ruhadarab.
2018. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
63%
Nem 1700 van,h tundra bugyiban kell menni strandra v jobb lenne a burkini? Engem speciel jobban zavar az ha látom h egyeseknek kint log a szor a bikini vonalon,a honaljukon,és 3 számmal kisebb fürduruhába probálják belerakni a zsirszöveteiket.. Na az visszataszitoo
2018. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
33%
Fejtsd ki a kérdést, mert nem mindegy a tetoválás témája sem.
2018. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy a válaszadók is milyenek már... Feltételhez kötik, ki mit viseljen, meg hogy "jaj, a szőr". Kérdés: minek nézed? Odanézel, nem tetszik, nem nézed tovább. Ennyi az egész.
2018. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt tetováltatta magára, hogy "a gyerekem egy segg.f.ej" akkor nem igazán. Minden más esetben mért ne?
2018. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna.
2018. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
84%

Még csak azzal sem értek egyet hogy aut vesu fel, amit a teste megenged.

Nem. Azt vesz fel, amit akar.

Ő dolga.

2018. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én barátnőkkel sem mennék úgy szívesen strandra, ha az egyikük tangát vesz. Szerintem az prosztó dolog. Az anyámat egyenesen szégyellném.
2018. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
75%
Nem erdekel ki mit vesz fel, foleg nem az anyam. Nekem egyedul ahhoz van kozom, hogy rajtam mi van. Amugy meg tok jol nez ki anyukam, szoval plane nem erdekelne, de ha nagyon elonytelen lenne es megkerdezne a velemenyem, akkor max finoman probalnam mas fazon fele terelgetni, de en attol meg imadom az anyamat es SOHA nem fogom szegyelni
2018. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
58%
Az Anyukám, sose fogom szégyelni. Pláne nem azért, hogy milyen fürdőruhát vesz fel. Attól én még sose vennék fel ilyet, de neki még jól állhat. (:
2018. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!