Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire akadnatok ki ha a...

Mennyire akadnatok ki ha a lanyotok prostikent dolgozna?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos erettsegire keszul. Nincs penze bizonyos dolgokra, es arra koltene. (szemuveg, ruhazat, stb)


Kiakadnatok ra? Kidobnatok ezert otthonrol? Persze nem otthon muvelne...


Legyen a lany 18 eves.


2018. szept. 16. 11:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Futtatnám.
2018. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%
Nem akadnék ki. Hótt nyugodtan úgy vágnám szájon, hogy másnap térne magához. Onnantól kezdve az érettségiig, reggel elmehetne suliba, utána hazajönne, és semmi kimenő. Ha megtudom, hogy ellógott, akkor én vinném-hoznám. Remélhetőleg ha lenne ideje ezen mód elgondolkozni, akkor egy idő után észhez térne. Ha nem, akkor érettségi után mehet, csinálhatja, de haza nem jön.
2018. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Elzavarnám otthonról és soha többet nem beszélnék vele.
2018. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

A kezdeti sokk, és a "mit rontottam el" gondolatok után megpróbálnám észhez téríteni, hogy luxusdolgokért nem éri meg áruba bocsátania magát, mert később komoly problémái lesznek ebből, ha ez kiderül.

Ezek után pedig megpróbálnám kirángatni ebből a közegből.

2018. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon kiakadnék!

Nem is értem, hogy ez miért kérdés egyáltalán.

2018. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Legelőször is mindenképp lebeszélném erről és a lehető legtöbb időt vele tölteném. Nem azért,mert nem bíznék benne,hanem hogy helyrehozzam azt,amit valószínű elb*sztam a nevelése során. Az én anyám mindig azt mondta,soha nem lehet okod arra,hogy áruld magad vagy öngyilkos legyél.
2018. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Elgondolkodnék h milyen ország ahol a kislányok is már csak a testüket tudják bevetni, mert nincs tisztessegés fizetes stb.. A következo a gyerek eladás lesz.--
2018. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13%

Mióta tud prostiként élni egy szűz gyerek, akinek soha nem volt kapcsolata még szexuális kapcsolata senkivel? :D


Újat mondtál ezzel:D

2018. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy lány/nő, legyen akárhány éves, ilyenen gondolkodik, ott nagyon súlyos hibák voltak annak idején a nevelése terén. Normális, tisztességes családban nevelt gyereknek ilyen soha nem jutna eszébe. És ez nem azon múlik, hogy szegények vagy gazdagok. Gazdagok között, akik egyáltalán nem szorulnak rá, de a szülői nemtörődömség jelen van, szép számmal van ilyen.
2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
5%

*Normális, tisztességes családban nevelt gyereknek ilyen soha nem jutna eszébe.


Itt a pont:)


Akinek viszont egy kérdésben kiírva egy valóban szűz gyerekről ilyet ír, az nagyon beteg, nem kicsit és alávaló is. Mint nő, mint anya-aki valóban az, nem csak a gyerek egy strigula, amit ki kell pipálni sosem írna ilyen kérdést ki.Soha. Csak a beteg elme.

2018. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!