Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire akadnatok ki ha a...

Mennyire akadnatok ki ha a lanyotok prostikent dolgozna?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos erettsegire keszul. Nincs penze bizonyos dolgokra, es arra koltene. (szemuveg, ruhazat, stb)


Kiakadnatok ra? Kidobnatok ezert otthonrol? Persze nem otthon muvelne...


Legyen a lany 18 eves.


2018. szept. 16. 11:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%
20as veled gondok lehetnek ha szerinted az a normális szexuális élet hogy bárkivel lefekszik pénzért.
2018. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Se 18 évesen, se 45 évesen nem "normális szexuális élet" a pénzért szexelés!
2018. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer nem irtam h pénzért szexeljen de 18 felett már normális a szex a kapcsolatban,a betegek sérültek ozkodnak a kapcsolsatukban is attol h szexeljenek, és azt érik el h megcsalják oket meg otthagyják.. Normális a szex a párommal nem pénzért elvárásbol hanem mert jo együtt lenni,nem is 50 évesen kell bekatanni a hiánytol rossz szextol, és bepotolni a fiatal éveket,10 évvel fiatalbb pasiik után futni lásd celeb mamák akik melett a fiaik lehetnének a párjaik..
2018. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó légyszíves olvasd már el a kérdést. Itt PROSTITÚCIÓRÓL (pénzért szexelésről) van szó, nem nagykorúként történő szexuális életről. Hatalmas a különbség, és őszintén sajnállak ha ezt te nem tudod, borzasztó életed lehet:-(
2018. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagykoru innentől ő dolga és ne menjünk bele de mindenm nőben van egy kis k vonal,mert hát elfogadja a csokor virágot ingyen a vacsorát az ajándékokat eljegyzési gyűrüt,szal gondolkodni kéne h ha igy vesszük minden nő prostituált,le kéne szállni már mások nemi életéről és anyagi dolgairol,os idok ota van ez....
2018. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem nem minden nő fogadja el. Én pl csak akkor fogadok el egy vacsorát, ha következő alkalommal én fizetek. Vagy ő hoz bort én főzök,ha moziba megyünk egyikünk a jegyeket másikunk a nasit fizeti. És van különbség egy csokor virág(amit legtöbb esetben szeretetből, figyelmességből kap az ember) és aközött hogy pénzt kap hogy szétrakja a lábát. De neked úgyis hiába magyarázom. Engem nem érdekel, felőlem bárki lehet prosti, szíve joga, szerencsére az én családomban nincs könnyűvérű ember és ez fontos.
2018. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el a prostituáltakat, és nincsenek ezzel a foglalkozással kapcsolatban olyan negatív gondolataim, mint sok más embernek, de itt azért felmerülne bennem a kérdés, hogy mit ronthattam el.

Leülnék vele beszélgetni, és megmondanám neki, hogy ha úgy érzi, kevés a ruhája, vagy bármi egyébre szüksége van, szóljon nekem, és kap rá pénzt, de semmi esetre se csinálja ezt, koncentráljon a tanulásra, menjen egyetemre, és ha utána is kizárólag ezt tartja majd potenciális munkalehetőségnek, úgy, hogy diploma van a kezében, és a kellő anyagi támogatást megkapta, akkor áldásom rá.

2018. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szemüveg- Tehát alap dolgokért dolgozik, vagy "luxus" dolgok miatt?


Nem mindegy.

2018. szept. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Több ezer magyar lány dolgozik prostiként külföldön,személyesen is ismerek nem egyet.Itthon meg persze elhiszik hogy szobalány,pincérnő stb...Na persze meg ahogy Móricka elképzelte :)
2018. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"de mindenm nőben van egy kis k vonal,mert hát elfogadja a csokor virágot ingyen a vacsorát az ajándékokat eljegyzési gyűrüt"

Ööö...majdnem minden férfiban van akkor egy kis "k vonal", mert általában elfogadják az ingyen házimunkát, szervezést, közös gyerekekkel való tanulást...amit a nő csinál.

Sokba kerülne kifizetni, takarító, büfés, korrepetáló tanár nem 5 ft-ért dolgozik.

Sok kis 'k' lejmolós!

2018. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!