Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyire akadnátok ki ha...

Ti mennyire akadnátok ki ha nyáron a fiatok aki 15 éves minden nap kint van este?

Figyelt kérdés
Kb minden este kint vagyok a haverjaimmal, akik velem egykorúak. De mindig is "bandáztunk" így ezekkel a haverokkal, csak akkor délután meg focizni jártunk, most meg este (nem tudom miért talán így ebben a korban az a csábító). És kint ülünk, hülyéskedünk, néha megiszunk valamit általában 1 sört naponta. A szüleim kezdenek kiakadni, hogy minden este elmegyek, de mit tehetnék, ha a barátaim is kijárnak, és nekik is megengedik? Szerintem ebben a korban normális.

2016. júl. 13. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Talán egy kicsit a seggeden is ülhetnél, azért.. :D Most tényleg, meg se unjátok?
2016. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Ha a nyolcadik kerület leggázabb részén élsz, akkor gáz, és érthető a félelmük.

De mit mondanak, mi a kifogásuk ellene?

2016. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is, egy nyugis város. Én se gondoltam, de minden velem egykorú vagy fiatalabb kint bandázik, mindenki bandákba jár. Nem unjuk amúgy, mert mindig csinálunk valamit .Hát a kifogás csak az, hogy este van..
2016. júl. 13. 23:54
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Én 13-16 évesen folyton kint voltam a haverjaimmal, olyan is volt amikor enyhén esős időbe mentünk valamerre, csak akkor kerestünk egy fedett helyet és ott elhülyéskedtünk. Este 9 kor legkésőbb mindenki otthon volt már. Amikor beindult a bulizós időszakom 16 évesen akkor picit tovább voltunk kint, de jól éreztük magunkat, és ennyi. A szüleim sosem akadtak ki mert tudtam hogy kell hazamenni az ha ittam egy sört nem halt bele senki, cigizni mai napig nem cigizek. Igaz kipróbáltam, de annyi nekem elég is volt. Ebben a korban normális. Apámék a 70 es évekbe ugyanígy csinálták.
2016. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
A sört leszámítva nem zavarna, ha nem cuccozna.
2016. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Olyan meleg van nap közben, hogy megértem, hogy éjszaka csavarogtok :D
2016. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Örülnék, hogy nem kockulsz mint a mai kisköcsögök. :)
2016. júl. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem a kintlevéssel van a baj, hanem a sörözéssel.
2016. júl. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Persze értem, de minden velünk egyidős iszik, de mi legalább normálisan.
2016. júl. 14. 08:06
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Jobb mintha otthon ülne és mosná az agyát a kereskedelmi televíziókkal. Hadd érezze jól magát, de ne igyon sokat/ne csináljon butaságot.
2016. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!