Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van! Erre megis mi...

Elegem van! Erre megis mi szukseg?

Figyelt kérdés
Anyukamrol lenne szo es egyszeruen elegem van a stilusabol. 18 eves vagyok es egyszeruen ugy viselkedik velem mint egy 8 evessel. Hogy miert is erzem ezt? Mar egy eve van baratnom es felt mindentol, huzza a szajat mikozben azt mondja nem zavarja. Hetkoznap is ha emegyek valahova sotetedeskor mar otthon kell lennem amikor ugy erzem el tudom mar donteni, hogy mi jo nekem (es meg sorolhatnam). Nem egyszer beszeltem mar vele errol a temarol de nem valtozik semmi. Komolyan mar azt varom a legjobban sajnos, hogy lelephessek, amikor tudom, hogy termeszetesen en is majd megbanom mint ahogy mindenki mondogatja. Mit tegyek hogy legyen valami valtozas?
2018. szept. 26. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Az öcsém 20 évesen sem tudja, mi a jó neki (csak hiszi, hogy tudja). Akkor te honnan tudnád?


Csak egy példa: 18 évesen én is azt hittem, hogy nekem egy csóró pasi is tökéletes, HA szerelmes vagyok. Lószart, nagy kamu. Ha én tudok jól keresni, akkor a pasim is tudjon. :D (NEM a barátnődre értem, hanem arra, hogy "tudod, mi a jó neked" - pl. este sokáig kimaradni, vagy ilyesmi.)


Szóval majd rájössz 10 év múlva, milyen hülye voltál. :D

2018. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nőj fel, és értsd meg, hogy mit miért mond. Ha igaza van, tudd elfogadni, ha nem, akkor meg tudd elengedni a füled mellett anélkül, hogy felhúznád magad rajta. Miért ne lehetne neki más a véleménye, mint neked? Nem azt kell várnod, hogy ő változzon, vagy az ő hozzáállása, hanem neked kell máshogy, felnőtt módjára hozzáállnod az új helyzethez, ahhoz, hogy már nem gyerekként, hanem felnőttként laksz otthon. Ha annyira rossz, költözz el. Amíg viszont maradsz, azt nyilván azért teszed, mert - legalábbis egyelőre - jobb otthon, mint máshol lenne, tehát szabad választásodból teszed, akkor meg ne panaszkodj.
2018. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj de 9-re hazaerni mert edzesen vagyok miert is hulyeseg? Es miert ne tudnam mi jo nekem? Vagy o jobban tudja, hogy nekem mikor esik jol az edzes?
2018. szept. 26. 20:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kertem, hogy kioktasson akarki is, szerintem van ennyi eszem, hogy nem hetkoznap megyek szetb*szni magamat.. eleve nem is az en stilusom.
2018. szept. 26. 20:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Jo rendben igaz, csak a hiszterikus letamadas elegge rosszul esik. Nem hiszem, hogy sok hulyeseget csinaltam volna, es elfogadom ha mas a velemenye csak arra nem tudom ravenni, hogy o is hallgasson meg engem.
2018. szept. 26. 20:58
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha ennyire tudod mi a jó neked, költözz el és tartsd el magad..a saját házadban azt csinálhatsz amit csak akarsz.
2018. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Haver nem ezt mondom te is okos vagy:D En megoldast szeretnek. Es maximalisan tisztelem anyumat es szeretem is csak, ez nem okes amit csinal. De mindegy is latom itt csak a “koltozz el” meg az en k. anyamat megy, hogy ilyen kerdest felvetel.:/
2018. szept. 26. 21:13
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Gyerek vagy még, abból is látszik, ahogy reagálsz a válaszokra. Mit vártál itt? Miért nem az anyukáddal beszélsz, ahelyett, hogy itt töltenéd az idődet? Többre mennél vele.
2018. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

"Csak egy példa: 18 évesen én is azt hittem, hogy nekem egy csóró pasi is tökéletes, HA szerelmes vagyok. Lószart, nagy kamu. Ha én tudok jól keresni, akkor a pasim is tudjon. :D"

De 18 évesen Téged eltartottak és iskolába jártál, tehát tökéletes volt neked egy olyan fiú, aki ugyanígy élt.

2018. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
A nők Fius anyként borzalmak a fiikat párként kezelik meg csecsemoként max egy tökös nő tudja leválasztani őket..
2018. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!