Így hogy költozzek el?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, kolis, egyetemre járok. Szombatonként otthon vagyok, vasárnap dolgozok mekiben.

Mikor először kaptam ösztöndíjat, kb. 20000 Ft, elköltöttem a felét. A szüleim mérgesek lettek, ezért most az van,.hogyha kapok pénzt, mindig elveszik a felét.(nem tudom miért) munkával kb havi 25-öt keresek. Már utalgattak rá, hogy elköltözött él,.mert a testvérem 18 volt, és el is költözött, csak neki ők vették lakást, nem dolgozott. Mikor mondtam, hogy vegyenek nekem is lakást, ha ilyen könnyen mondják, akkor meg elvették fél évig az összes pénzem, hogy majd vesznek lakást(vettek maguknak nyaralót). Így hogy költözzek el?



2018. szept. 27. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*elköltözhetnék
2018. szept. 27. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudják elvenni a pénzed felét? A fizetésed nem a gyűjtőszámládra érkezik? Ha nem, akkor kérd meg a munkáltatódat és az egyetemet is, hogy oda utalják, aztán onnan csak nem tudják elvenni a pénzedet.
2018. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Málé vagy,tesódat szerették téged nem nagyon,fogod és költözöl,nyiss uj számlát ne vidd haza zárd fém kazettába bár rég rossz ahol zárni kell.. Tőlem 14 15 évesen se tudták elvenni amiért Papa mellett dolgoztam, mert letörtem volna a kezüket..
2018. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt a saját számládra (amihez nincs másnak hozzáférése) kérd, gyüjts össze annyit, amennyi kezdésnek kell és utána költözz.
2018. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Kamukirálynő😆😆
2018. szept. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hat le kell h rantsalak a foldre. Kepzeld.. Nem mindenkinek vesznek lakast aki elkoltozott.

Hany eves vagy 12?

2018. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!