Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is van akinek valamelyik...

Más is van akinek valamelyik szülője egyenesen megkeseríti az életét? Hogyan vészeltétek át amíg nem sikerült otthonról elszabadulni?

Figyelt kérdés

Az anyám anyagilag/lelkileg tönkretesz. A párkapcsolatomat minden erejével meg szeretné akadàlyozni. Nem veszi észre hogy a viselkedésével a depresszió szélére sodor, mert állítása szerint ő csak jót akar nekem. Sajnos vele élek és anyagilag még nem tehetem meg hogy elköltözöm, persze ő dúskál a pénzben.

Jelenleg úgy érzem hogy azt se bànnám ha soha életemben nem látnám és egy árva szót se beszélnék vele. De amíg itthon élek az eddig nem kivitelezhető.

A kérdésem: aki hasonló viszonyban volt valamelyik szülőjével, hogyan vészeltétek át? Sikerült teljesen megszabadulni az eszement családotokról? Utána rendbe jött az életetek??


2018. szept. 29. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Totál el vagyok keseredve hogy külső, tőlem független okok miatt az életem minden területe összeesik. A kapcsolatomtól kezdve a munkámig minden labilis az anyám miatt. Ezért egy kis bíztatásra lenne szükségem hogy van kiút...
2018. szept. 29. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak a költözés segít, mielőbb.
2018. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Anyam anyagilag tonkretesz. Vele elek, sajnos egyenlore anyagi okok miatt elkoltozni nem tudok..Ezt hogy ertsem?

Remelem, ha elkoltozol anyukad elete rendbe jon.

2018. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Irigylesre melto helyzetben vagy Mindenert az anyad felelos Miatta ment tonkre a parkapcsolatod, miatta ment tonkre a munkalehetoseged, anyagilag o tesz tonkre, igy legalabb latod a megoldast, elkoltozes. De azt sajnos anyagi okokbol nem teheted.A baratod miert nem tud segiteni, esetleg ot is el kell tartani, azert nem tudtok elkoltozni, talan az o lehetoseget is anyukad rontotta el?Te artatlan josag vagy csak a rajtad kivuli korulmenyek tesznek tonkre.

Ha sikerul elkoltoznod csak az anyukad elete oldodhat meg .A "kulso tolled fuggetlen korulmenyek" miatt te egy szerencsetlen vesztes vagy, ha nem tersz eszhez.

2018. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz lenne költöznél. Persze tudom én kényelmesebb hogy eltart és szidhatod a háta mögött. Akinél akkora baj van, megy otthonról, nem érdekli hova, nem a kényelmét nézi. Menj el dolgozni és a probléma megoldva.
2018. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!