Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukammal elek jelenleg,16...

Anyukammal elek jelenleg,16 eves leszek januarban. Neveloapammal nagyon rosszba vagyok, megkeseriti az eletemet, es anyukam az o partjat fogja.16 evesem elkoltozhetek edesapamhoz?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Apukád vagy megbeszéli anyuddal, hogy odaköltözhess, és anyud beleegyezik. Vagy apud bead a bíróságra egy új gyermekelhelyezési kérelmet.
2017. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem apukám nevelt, és a nevelőanyámmal nem jöttünk ki már az első pillanattól fogva. Amikor végleg betelt a pohár én úgy költöztem át anyámhoz 14 évesen, mint a szél.

Gondolom lett volna apámnak beleszólása, ha bele akart volna szólni, de hagyott elmenni.

Nem volt sem bírósági ügy belőle, sem pedig semmi.

Ha a szülők értelmesek, és nem kárognak egymásra, akkor meg tudják beszélni egymással gondolom.

2017. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bíróság, gyámügy segíthet.

Beszéld meg apukáddal.

2017. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Olyan sok ilyesmit olvasok, hogy a nevelőapa megkeseríti a gyerek életét...de mégis mivel?

A párom nem a lányom apja.11 éves és folyton panaszkodik a páromra.Folyton költözni akar.Olyan nagy bűnei vannak a páromnak, hogy azt mondja neki ne az ajtóban hagyja a cipőjét, vagy törölje fel maga után a fürdőt vagy tegye vissza a tejet ne hagyja a pulton....ezek tényleg elviselhetetlen dolgok amik megkeserítik egy gyerek életét???Én nem tudom mások hogy élnek de a saját tapasztalataim alapján az ilyen mostohás sztorik sokszor sántíthatnak....

2017. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ahogy írtam nevelő anya keserítette meg.

Folyton kiabált, de nem azért, hogy rakjam odébb a cipőmet.

Egyfolytában csúfolt. Milyen a hajam, milyen kövér vagyok (pedig nem voltam, csak az ő lánya ilyen taigetosz szökevény súlyú volt, és hozzá képest igen, én nagyobb darab voltam. Csúfolt, hogy lassú vagyok, hogy lusta vagyok, szimplán mert más volt az érdeklődési köröm mint neki vagy a kölykének. Én olvasni szerettem, írogatni szerettem meséket, és nem a sport volt a mindenem.

Az álmaimat mindig igyekezett azonnal letörni.

Ez leszek, az leszek - ugyan kit érdekelnél te, meg majd olvasd fel a gyerekeidnek meg senki nem menne hozzád, sose fogsz érteni ehhez.

Mindig szidta anyámat előttem a saját családja előtt, szidta a nagymamámat ugyan úgy előttem és a saját családja előtt ahol jó nagyokat nevettek ezen. Miután meghalt még aztuán is szidta, miközben a ruháit hordta, amitől én undorodtam.

A kaját sokszor azzal a szöveggel tette elém, hogy fulladjak meg tőle. Akadjon a torkomon meg minek eszel kövér vagy.

ésatöbbi.

Köcsög és kész. 5 évesen kaptam :) nem tudom 5 évesen miért szúrtam annyira a szemét. És igen ez attól a pillanattól fogva ment. Nem a lázadó kamasz koromban kezdődött.

2017. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös szörnyű amit írsz, én ilyen embert még a kutyámhoz sem engednék, nemhogy a gyerekemhez!

De a vérszerinti szülő hogy k€pes ezt elnézni a mostohának?Vagy nem látja?vagy nem akarja látni?

2017. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.

Nem is látta, nem is akarta látni.

Rengeteget könyörögtem, sírtam hogy hagyja ott.

Aztán otthagytam én őket.

Akkor ott akarta hagyni de az az idióta meggyőzte, hogy pár év és én úgy is elmennék, akkor meg csak ő lesz neki.

Azóta is élik a boldog házas életüket én meg jelenésem teszem apukám szülinapján, húsvétkor meg karácsonykor. Elég is.

2017. nov. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek a mostohás sztorik sokszor sántitanak...jól irta az egyik hozzászóló. En is mostohaanya vagyok...tudnék mesélni.
2017. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vannak jó mostohák. Én anyából szart kaptam. A mostohaapámat viszont szeretem, soha egy rossz szavam nem volt rá.

Őt soha nem is hívtam mostohának, ő a nevelőapám.

A mostoha anyámnál viszont mindig igyekeztem kihangsúlyozni, hogy mostoha, hogy csak apám nője, ő nem az anyám semmi közöm hozzá, nehogy valaki azt higyje.

Nevelőapámnál erre sosem figyeltem, ha kérdezték azt mondtam, hogy az apám kész passz, nem bonyolodtam bele. Már oviban sem. Ki mit érdemelt.

Ő sosem szidta az apámat vagy a nagyszüleimet, nem átkozódott velem stb.

Anyám is jó mostohaanya a nevelt lányai szerint, ugyan csak hétvégi gyerekek voltak.

De mondjuk az én mostohaanyám anyának is szar volt, verte a sajátjait szóval csoda lett volna, ha velem értelmesen bánt volna. (Én is hallottam eleget hogy úgy megtépne a szart is kiverné belőlem ha az övé lennék... voltam 8 éves és nem ízlett a zacskós kajája amit főzött és nem voltam hajlandó megenni xD)

2017. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!