Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám megkeseríti az...

Az anyám megkeseríti az életem! Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Anyám tipikus fészbukfüggő. Nem elég, hogy az a hobbija, hogy egész nap azt a sz@rt nézi a telefonján, engem se hagy békén, folyton az orrom alá tol mindenféle idióta képet meg videót, amit ő roppantul viccesnek talál, de szerintem inkább szánalmas, vagy még inkább undorító. Folyton veszekszem vele emiatt. Nekem nincs és nem is lesz fészbuk profilom, pont azért, mert nem vagyok kíváncsi semmiféle sekélyes hülyeségre és utálom a favicceket. Ő ezt nem akarja megérteni, nem akarja elfogadni. Már százszor megmondtam neki, hogy hagyjon nekem békét azokkal a sz@rságokkal, de úgy csinál, mint egy fogyatékos, nem hajlandó ezt felfogni. Már teljesen kétségbe vagyok esve emiatt, és nem tudom, mit tegyek. Úgy érzem, teljesen elvesztettem az anyámat a fészbuk miatt, mert ő már nem az az ember, aki azelőtt volt, hogy regisztrált volna, hanem egy sokkal kevésbé intellektuális, sőt, indőnként egészen visszataszító, igénytelen valaki. :(
2018. júl. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Jogos teljesen, a fészbukfüggésnél már csak a gyakorikérdések függőség van lejjebb.
2018. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Bárcsak ez lett volna anyám legrosszabb szokása..
2018. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a második kérdés, amit életemben kiírok és 2-3 alkalomnál többször nem nézem az oldalt egy év alatt, akkor se töltök előtte hosszabb időt. Hasznos válaszokat szeretnék kapni köpködés helyett.
2018. júl. 30. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó eted lehet ha szerinted ez a megeserítése. Azt hittem minimum naponta megver meg nem kapsz enni. Az én anyukám a török sorozatokat imádja, mikor lelkendezik róla kedvesen mosolygok, bólogatok majd megyek a dolgomra. Ezzel őt is boldoggá teszem és magam sem húzom fel.
2018. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!