Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan oldanátok meg, hogy...

Ti hogyan oldanátok meg, hogy ne legyek túl keveset otthon?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és megcsíptem egy gyakornoki állát, ami fizet is, itt fogom írni a szakdolgozatomat és innen lesz a TDK témám is. Szóval míg a csoporttársaim 90%-a ingyen dolgozik valahol csakhogy legyen szakdolgozata, én nagyon szerencsésnek érzem magam. Ezzel párhuzamosan persze egyetemre is járok, így vagy 18 órakor végzek vagy legkorábban 17 órakor, viszont még 2 óra a hazaút, így tényleg eléggé későn szoktam megérkezni, pláne, ha túlórázom.

Bár még csak 1 hónapja kezdődött el ez a késői hazajárás máris botrány van belőle, hogy én kihasználom őket, csak aludni járok haza stb.

Hétvégente szombatonként én főzök-mosogatok, beszélgetek velük, majd délután elmegyek a barátomhoz és nála vagyok vasárnap kora délutánig, legkésőbb 15 órára hazaérek, de nekik ez nem tetszik. Pedig ha itthon maradok egész hétvégén, akkor alig szólnak hozzám, kb mintha láthatatlan lennék. Annyi fizut nem kapok, hogy kibéreljek egy szobát Budapesten és azon felül ne halljak éhen, barátom meg nem dolgozik suli mellett, ő teljesen a szülőkre támaszkodik, így vele se tudnék összeköltözni.

Ti hogyan oldanátok meg? Se a sulit nem akarom ellógni (főleg, hogy gyakorlataim vannak olyan későn), se a munkát nem szívesen adnám fel.


2018. okt. 5. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" kizártnak tartom, hogy az én kedvemért kikérnék a papírokat "


Hát qrva jó fej szüleid vannak, hogy téged lecsesznek mert "kihasználod őket" ők meg pár szaros papírt nem képesek kikérni...

2018. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ti hogyan oldanátok meg, hogy ne legyek túl keveset otthon?"

Odakötnélek a radiátorhoz? :)

2018. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!