Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti tapasztalatok ilyet anyukát...

Ti tapasztalatok ilyet anyukátoknál? Mi lehet a baj, talán féltékeny?

Figyelt kérdés
Szeretek a barátoméknál lenni, náluk jobban érzem magam mint itthon, anyukájával nagyon jól eltudok beszélgetni, anyummal sajnos soha nem volt olyan a kapcsolat, nem igazán lehet vele beszélgetni ha mondjuk a konyhában van és mondanék valamit akkor neki hirtelen tévét kell nézni mert valami izgalmas rész van a sorozatban, majd 2 perc múlva teszi tovább a dolgát és megsem kérdezi mit szerettem volna mondani, van hogy megse hallja amit mondok, van hogy azt mondja maradjak csöndben mert most nézi a tévét. Mindig azt mondja, hogy csak az anyósom számít nekem (nem hogy inkább örülne, hogy szeret engem és nem olyan mint sok más anyós) ma ezt meg is mondtam neki, hogy nem ő számít és hagyja abba ezt az egészet, erre jött megint a hülyeségevel hogy 'védjed csak őt' meg olyanokat vág a fejemhez hogyha itt van a barátom akkor velem nem lehet beszélgetni, de majd megfogja kérdezni, hogy tiltja hogy beszélgessünk,na erre nagyon kiakadtam mert miért tiltaná?! Meg nehogy beégessen már.. Minden veszekedésnél azzal tud jönni, hogy jaj az anyósom a mindenem meg ő az új anyám, ma is beviharzik hozzám és elkezd kiabálni, hogy amit az anyósomtól kaptam ékszert az kint van az asztalomon, amit tőle kaptam fülbevalót azt beraktam a szekrény aljára, én meg idegességemben már mondtam neki, hogy nézzen körül mert ott van az asztalon az is amit tőle kaptam. Ami a barátomékkal kapcsolatos abban mindig talál hibát, pl a barátom anyukájától kaptam egy ruhát, megmutattam anyumnak, erre a válasz az volt, hogy 'és ezt hordani is fogod?'
2018. okt. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen nő aki sose volt Anya és ilyenkor szembesül..
2018. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Kb 2 hete mondtam neki, hogy nem is szeret engem, erre mi volt a válasza? 'Hogy mondhatsz ilyet, hogy nem szeretlek, mindent megveszek neked'

Na szerintem nem ezen múlik a szeretet, hogy mennyi mindent vesz meg, inkább beszélgetni kéne, meg az együtt eltöltött idő számít.

2018. okt. 7. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sokan a szeretet pénzben tárgyakban mérik,adok kaját adok vackot szeretlek,de ha beszélgetni akarsz v tanácsot kérni bármi bajod van.old meg magad,én sok év után jöttem rá h nem érdemes Anyámnak pitizni.. Ő is ridegtartásban nevelkedett ő is ezt adta tovább ez ennyi.
2018. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen, hasonló az én anyám is, folyton féltékenykedik anyósomra, de ő más okból, mert anyósommal nem vagyunk jóban. Anyukámnak csak üldözési mániája van.


A te anyukádnál más a helyzet.

Ő is látja, hogy nem jó anyád, de változtatni nehéz, mást hibáztatni meg könnyű.

2018. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Most akkor férjed van vagy barátod? Ha férjed, akkor hülye dolog az ékszerért kötözködni.De ha csak a pasid, akkor bizony nem fogadnék el ruhát, ékszert meg hasonlót valakitől aki nem is rokon...
2018. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Hallgattassék meg a másik fél is! Gondolom anyukád is máshogy mesélné el ezt a történetet és a sérelmeket.
2018. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Hátha áradozol állandóan a barátod anyukájáról akkor lehet anyukádnak fáj,pláne ha hozza nem így állsz.

Ezt csak te tudhatod . Anyukád viszont abba hibázott hogy nem foglalkozott veled eléggé,de attól még ő az anyukád

Ha ő megbántott te akkor se bántsd meg

Vele kellene leülnöd beszelni hogy neked jobb lenne ha pénz meg draga dolgok helyett élményeket adna,és beszelgetnetek ..

2018. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Féltékeny

Normalis esetben , egy anya örul , ha a gyerekét szereti valaki , de sok ilyen van , aki mégsem

Az ilyenek miatt hiszik azt a biróságon valaskor , hogy uszit , es sok ártatlan megszivja ezek miatt

2018. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

7-es, hidd el, nem lehet minden anyával leülni ès megbeszélni.

Az enyém dettó ilyen volt, csak ő nem anyósjelöltre volt féltékeny, hanem barátnőim anyjára, akikkel - mily érdekes- bizalmasan, jókat tudtam mindig beszèlgetni. Vele soha. Most a híreket figyeli a rádióban, most főz. Nekem a most húszéves lányom amkor kijön beszélgetni a konyhába, a főzőkanalat eldobom, rá figyelek. Anyám, ha bármit próbáltam neki mondani, gyorsan még intenzívebben főzött, hogy még hátat is fordíthasson nekem, és kedvem se legyen beszélni.

Kérdező, szerintem ne menj bele anyukád játszmáiba. És klassz, hogy van egy anyud korú bizalmasod.

2018. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!