Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők, akik nem...

Azok a szülők, akik nem szeretik a tetoválásokat, de a gyerekük (18 felett) csináltat, hogy békél meg a dologgal? Mennyi idő után? Ha előre szól, megpróbálja lebeszélni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Az én anyám nem szólt bele. Elfogadta, hogy az én döntésem.
2016. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szeret,el fogja fogadni.
2016. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Nem örültem neki, de utólag már kár egy szót is vesztegetni rá, mert attól még ott marad. Előtte estetleg győzködtem volna valami olyasformán, hogy ez most divat, de mi lesz 20 év múlva? Lehet,hogy akebledre tetovált almából vénségedre lopótök lesz, de egyebet nem tettem volna. Mondjuk a varrás finánszírozását simán megtagadtam volna.
2016. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Egy kelta védelmi jelet fogok. Aki csinálja, ügyes,bár szerintetek öreg,mivel 42 éves.
2016. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

kelta védelmi jel :D előbb biztosra kell menni volt már olyan aki egy menő kínai jelet rakatott magára aztán kiderült levest jelent :D

nem szólnék semmit, csak arra kérem olyan helyre tegye amit el lehet rejteni, ha kell és ha meggondolja magát akkor a lézeres kezelést már nem fizetném neki, oldja meg maga

2016. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Én az elsőt beközöltem, h lesz, s nem is mondtak rá szüleim semmit, csak annyit, h jól gondoljam meg mit és hova...

A másodiknál is szóltam, h na ekkor meg ekkor megyek a tetoválóshoz, nem örültek neki, de nem tudtak mit csinálni.. a harmadiknál nem jelentettem be előre, csak hazaállítottam vele és kész...

Anyu kiborult, apunak nagyon tetszett.

Anyu hogyan békült meg a dologgal? 1-2 hét elteltével lenyugtázta, h ez van és kész. Persze a tetoválások nem változtattak a szülő- gyermek kapcsolatunkon.

30/N

2016. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Cirmoscica, egy másik válaszban emlîtetted, hogy 30 kilót fogytál és így is 80 felett vagy... más nem hiányzik a meggyötört bőrödnek, mint egy tetkó. Igazi nőies pillangó lehetsz. Már csak a leborotvált-újrarajzolt szemöldök hiányzik rólad ^^
2016. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

HH hogy békél meg?

Nem nekik hanem maguknak csináltatnak tetoválást.

2016. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet a szülőnek véleménye, Red Vixen.:-) Kevés ember nézeget boldogan egy tokától bokáig televarrt csávót vagy nőt a vasárnapi ebéd közben. Nekem se volt könnyű elfogadni a gyerek vállára varrt (egyébként tényleg szép, művészi) képeket, pláne, amikor közölte, hogy lesz még több is. Tenni viszont nem tudok ellene, 25 éves, max kunyerálok, hogy azért az egész hátát ne varrassa ki.
2016. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!