Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha nem bírom...

Mit csináljak, ha nem bírom elviselni, amit apám művel és ver?

Figyelt kérdés
Napi szinten ki kell magából és üvöltözik. Kérhek ne írjatok ilyet, hogy kamu, mert nem az.
2018. okt. 19. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és utólag bocsánatot kér, csak ilyen pofonok, semmi komoly. Néha igaza van, de durván reagálja le.
2018. okt. 19. 20:51
 2/9 Duenna ***** válasza:
0%
Lassan férfivá válsz. Élj úgy, ne kelljen egy ekkora embert verni.
2018. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Rohadtgáz amit az apád csinál. Gyáva, gerinctelen dolog. Nagyon sajnálom, hogy így kell élj :-( Általában nincs mit tenni, de majd ha neked gyereked lesz, emlékezz erre, hogy milyen volt. Esetleg megpróbálhatsz beszélni vele erről, hátha segít.
2018. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Kollégium, szoba bérlés, munkásszálló... Költözz el mihamarabb, az ilyenekből ember nem lesz! Állj a saját lábadra!
2018. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez baromság. Ha annyira rossz lenne a helyzet, akkor valamilyen valódi segítséghez fordultál volna, nem GyIK-on kérdezősködnél. Mivel nem tetted meg, nyilván okkal pofoz fel és ezt te is tudod. Engem is megvert apám anno, ha barom voltam, és rohadtul igaza volt.
2018. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj kollégiumba ha lehet.
2018. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Engem is vert az apám..."


És elég nagy károkat okozott vele, ha nem érted, hogy ez miért baj.

2018. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keresem a részt, ahol a kérdező azt mondta magáról, hogy ffi, de nem találom.
2018. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Engem is megvert apám anno, ha barom voltam, és rohadtul igaza volt."


Hát kár, hogy nem vert agyon, akkor nem ide irkálnád a baromságaidat.

2018. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!