Miért tilthatja ennyire?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve együtt vagyunk, huszonéves fiatalok vagyunk, én még a szüleimmel élek jelenleg. Akárhányszor átjön hozzánk a barátom anyám teljesen ki van kelve magából, hogy lefekszünk az ágyra. Mondtam neki, hogy csak filmezünk és így kényelmes, de direkt fel-le járkál az ajtóm előtt, ha itt van a barátom és fel-le kapcsolgatja a villanyt, hogy vegyem a lapot, hogy ne feküdjünk. Van amikor valami ürüggyel ki is hív és leszid, hogy mégis hogy lehetek ekkora k...a.

Hozzá kell tennem, hogy vallásos az anyám, de úgy érzem, hogy a testem felett teljesen át akarja venni az uralmat, szerinte az már nem tisztességes úton jár, aki kívánja és házasság előtt nem szabad megtörténnie.

Ezért kb sehova nem akar elengedni a barátommal, persze azért el szoktam menni, de nagyon ritkán. Úgy érzem, hogy fél attól, hogy én akkor lefekszem vele és semmilyen ráhatása nincs a dologra, mert tudja, hogy itthon úgy sem történik semmi, mert egyszerűen nem merünk közelebb kerülni egymáshoz, mert folyton leskelődik...

Az elköltözésen kívül kérlek titeket segítsetek hogyan tudnám ezt megbeszélni anyámmal? Mit mondhatnék neki, hogy elfogadja, hogy ez nem csak egy kaland, nem fogok lelkileg sérülni és semmi rosszat nem teszünk azzal, hogy szeretjük egymást a párommal.



2018. okt. 22. 12:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy nyilván együtt alvásról szó sem lehet... ami azért elég rossz nekünk így 2 év után.
2018. okt. 22. 12:44
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha papás-mamást akarsz játszani, teremtesd meg MAGAD a feltételeket hozzá.
2018. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg viselkedj felnőttként és akkor úgy is fognak veled bánni.

Huszonévesen màr nem engedélyt kérsz, hanem bejelentesz. Az ajtót meg bezárod, ne szórakozz már.

2018. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha bunkon akarod lekezelni, akkor kérdezd meg töle, hogy neki jobb ha a faluszéli bokorba mentek szexelni?


A másik, hogy ezáltal eltudod képzelni, hogy anyukád mennyire rosszul lett nevelve. Gondolom ha rákérdezel te hogyan fogantál akkor te biztosan istentöl vagy...

Neki szerintem iszonyat fejfájás így élnie. Ès sajnos ezen csak a faluszéli bokor, és az elköltözés segít...

2018. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Megmondod neki, hogy nemcsak este az ágyban lehet csinálni, már rég csináljátok, ugyanis a f. sz nappal is ugyanúgy feláll, és akkor is ha máshol vagytok. Bőven nagy korú vagy, el kell fogadnia, mert csak neki lesz belőle problémája. Neked csak jobb lesz, ha elveszít téged. Ne legyen ilyen maradi, mert ha egyszer lelépsz onnan, feléje sem fogsz nézni. Ezt így, szóról szóra megmondhatod, ha már a költözés nem opció. Más megoldás NINCS. Nem lehet finomkodva.
2018. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem bántásból, csak érdekel. A költözés miért nem opció? Ez jobb nem lesz.
2018. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Megválaszoltad magad a kérdést. Vallásos. Költözés vagy tűrsz.
2018. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nyilván el fogok költözni, csak jelen pillanatban nincs rá lehetőségem szóval 1-2 éven belül terveztem, de ha megemlítem már ki ki van kelve magából, ő azt szeretné, hogy itt éljek velük örökké...
2018. okt. 22. 13:01
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
1-2 év baromi sok ebben a helyzetben. Arra nem válaszoltál, hogy most miért nem opció. De az garantált, a párkapcsolatod erre rámegy.
2018. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogja elfogadni, mert ez az ő elveivel ellentétes. Ez nem fog változni. A barátod szüleiről nem írsz... ők hogyan állnak hozzà, oda miért nem tudtok menni? Nagykorú vagy, nem kell hozzá az anyukád engedélye se. Az elköltözés lenne az egyetlen tényleges megoldás.
2018. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!