Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 14 éves fiútestvérek káromkodn...

14 éves fiútestvérek káromkodnak egymással, verekednek. Mit tehet ilyenkor egy szülő?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
És mi itt a baj? Simán fiúk.
2018. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Szokott ilyen lenni sűrűn fiútestvérek között, de hogyha sose rendesek egymással hanem mindig verekednek és szidják egymást az nem normális.. Nyugodtan menj oda azt mindkettőnek osszál ki két akkora sallert, hogy berepüljenek a sarokba azt hátha meggondolják máskor, hogy mit csinálnak
2018. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
20 és 24 éves testvérek ugyanezt csinálják.
2018. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a lányok csinálták ugyanezt. :D
2018. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
A szülő húz határokat, akkor is, ha a gyerek 4 éves és akkor is, ha 14. Ha nálatok elfogadhatatlan viselkedési forma a verekedés, akkor húzz határt és ne engedd. Ha nálatok elfogadott, hogy két családtag veri egymást, akkor ne tegyél semmit sem. Nálunk a vitatkozás belefér, a hang felemelése mértékkel, de soha nem ütünk. Se ők, se mi. Ennek mindig következménye van és kell is, hogy legyen, mert túl van a határon.
2018. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó azért függ ez a verekedés mértékétől is. Én lány vagyok, van egy fiú ikertestvérem, és egy picivel fiatalabb öcsém. Mi folyton gyepáltuk egymást, volt hogy egyszerre csak ketten, de volt hogy egymásnak mentünk mind a hárman! :D

Viszont soha nem fajultak el a dolgok, ha láttuk hogy az egyiknek már tényleg fáj akkor azt békén hagytuk. Ettől függetlenül éreztettük egymással hogy senki sincs cukorból persze. De egészséges felnőttek lettünk, és jó kapcsolatban vagyunk, pedig már mindhárman külön lakunk.

2018. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Megjelentek a lepontozó, hatalmas erkölcsiséggel megáldott turbómagyarok is. XD
2018. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 a turbómagyar nem ezt jelenti.
2018. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tesók, fiúk, kamaszok....mondhatni normális jelenség.

2 bátyával nőttem fel, tudom milyen ez.


A káromkodásról nagyon le kéne szokniuk, talán aki szebben beszél, neki többmindent engedni, így a másik is majd kap kis löketet.

A verekedésel sajnos még én se tudtam mit kezdeni, pedig az egyik gyerekem leányzó.

15 éves lány, 18 éves fiú...néha tépik egymást, sikítoznak mint az óvodások. Csak felnőnek 1x...

2018. nov. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!