Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mibe őltöztetek be anno...

Mibe őltöztetek be anno Halloweenkor? Anyuval, apuval együtt készítettétek a jelmezt?

Figyelt kérdés
Nálunk 90% boszorkány volt. A maradék mágus, varázsló.
2018. nov. 6. 19:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésre írtam választ plusz indoklást. Nincs megtiltva. Lapozzál.
2018. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%
A gyerekeimnél már széles spaletta volt, zombi, vámpír, múmia, szellem, denevér, tök stb. A gyerekek nagyon élvezték.
2018. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Még soha nem jártam az USA-ban, szóval nem ünnepeltem még Halloweent.
2018. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%
Kár, hogy az USA-nak semmi köze a Halloweenhoz. Úgy direktbe.
2018. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%
anno híre-hamva se volt a Halloweennek.
2018. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekoromba még nem volt halloween gyak halotaknapja ,de én most sem ünneplem felnőttként sem és a gyerekeim sem őkett nem érdekli.
2018. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
Mi nem tartottunk Halloweent, de tesóm idén vámpír volt.
2018. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
Mármint régebben nem tartottunk, én meg közben kinőttem belőle. #elozo
2018. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
49%
Mi sem ünnepeltük. Amúgy sem látom értelmét. Beöltözik, oké és azután? Járkál a házban vámpírnak öltözve vagy mit csinál? Mert ha hozzám bekopogna halottak napján egy kisgyerek azzal, hogy adjak neki csokit, úgy ráb***nám az ajtót, mint a huzat.
2018. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Metionin ***** válasza:
77%
Semmibe. Egyrészt nem volt Halloween csak farsang, másrészt anyám soha nem engedte hogy beöltözzek mert nem akart ezzel foglalkozni. Nyolcadikban kötelező volt a egész osztálynak egy műsort csinálni, abban én voltam a halál mert ahhoz csak egy fekete lepel kellett, egyéb jelmezt úgysem engedett volna anyám, azt is úgy kellett kivergődni mert nem fogta fel hogy kötelező. Szerintem emiatt van, hogy felnőttként szívesen veszek részt beöltözős dolgokon, hiszen gyerekként nem élhettem ki. Az egyetemi koliban volt szokás a Halloween és a farsang is, akkor már senki nem szólhatott bele az életembe, úgyhogy kiéltem a kreativitásomat, voltam Spaceman a Kiss-ből, Ollókezű Edward, Alice a Madness returns játékból, Mustis a Dimmu Borgirból, Wednesday Addams, Schrödinger macskája, meg sok minden más, rendszerint nyertem is és a nyeremény mindig valamilyen pia volt.
2018. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!