Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mibe őltöztetek be anno...

Mibe őltöztetek be anno Halloweenkor? Anyuval, apuval együtt készítettétek a jelmezt?

Figyelt kérdés
Nálunk 90% boszorkány volt. A maradék mágus, varázsló.
2018. nov. 6. 19:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Schrödinger macskája :))))
2018. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
47%
Semminek nem öltöztetem be. 25 éve még nem volt divat az amerikaiakat majmolni. Ráadásul az emberek 90 százaléka nem is tudja, eredetileg milyen morbid szokásból ered pl. a töklámpás.
2018. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Lazy Lover ***** válasza:
43%
Anno nem volt ilyen sh@rság... csak farsang volt
2018. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekkoromban még nem volt, tinikoromban ismertük az amerikai filmekből, de nem volt szokás. Felnőttként párszor voltam halloween-bulin, halál voltam kartonpapír kaszával, csontvázfejjel, meg boszorkány.

#19 nálunk a lakótelepen szokott lenni halloween, de a gyerekek csak ahhoz mennek, akivel előre egyeztette a szervező, külföldön is csak ahhoz kopogtatnak, akinél kinn van a dekoráció. Idén csak későn értesültem róla, de jövőre mindenképpen benne leszek, mert veled ellentétben én nem ráb***om az ajtót a gyerekekre, hanem aranyosnak tartom őket.

A Schrödinger macskája jelmez az miből állt?

2018. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Metionin ***** válasza:
91%

Nem tudom hogy melyikőtök kérdezte privátban a macskajelmez mibenlétét de bemásolom ide is, hátha másvalaki :)


Az alap egy sima fekete macskajelmez (fülek, farok, mancsok) az arcom pedig úgy volt kifestve hogy fele egy cuki élő cica, a másik fele vigyorgó zombi macsek, az azoldali fül pedig tépett volt. Aztán volt egy doboz amibe beleültem és rá volt írva hogy "Schrödinger's experiment, do not open" plusz a kezemben egy lombik zöld löttyel amire rá volt írva hogy poison.

2018. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
42%

19-es, csak mondom hogy Halloween előbb van mint halottak napja


Amúgy nálunk nem ünnepelték a Halloweent, sajnos. Pedig nekem jobban tetszik mint a farsang, de itt Mikulás van, ott meg ahol ezt ünneplik, ugye Halloween.

De tuti valami horror baba lettem volna :D Mondjuk Anabell, vagy Chucky

2018. nov. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%
Anno? Régebben?
2018. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24%
Semminek. A gyerekeimet nem fogom halottnak öltöztetni, örülök, hogy élnek. De anno meg nem is létezett nálunk, csak a farsang.
2018. nov. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
55%

Mi csak 3 éve halloween-ezünk, akkor érte utol az akkor nagycsoportosomat a dolog. Értelemszerűen én előtte nem foglalkoztam ilyenekkel.

A 3 év alatt volt:

-tűzelementál

-kaszás

-zombi

Mindhárom jelmezét én készítettem, messzemenően az idei volt a legegyszerűbb :D

2018. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

29

Mi a jó isten az a "tűzelementál"?

2018. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!