Mit kéne jobban tudnom?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy szeretnék egy kutyát. Ennek 1 feltétele van. Hogy ne legyen 3-as a félévimben, és az év végiben sem. (bizonyítvány) Nos, mingyárt itt a félévi lezárás, és én 3-asra állok két tantárgyból is. Termésezt és Matek. Természetra tanulni kell csak, inkább a matekkal van baj. Értem is, nem azzal van a baj, hanem hogy lassan csinálom!Lassan tudomcsak megcsinálni, nem tudom befejezni, és amíg csinálom,elrontom azzal, hogy azon stresszelek nem lesz kutyám. Tudnátok ez ellen adni valami tanácsot? Gyorsan kéne!

2018. nov. 11. 21:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hátha érkezik rá még pár válasz :)

Egyébként már lassan szünet és 2 nagy TZ előtt állok és ég pár dolgozat előtt,ha azok is jók lesznek,akkor lesz kutyám! :D <3 Köszönöm hogy ennyien írtatok.

2019. máj. 26. 21:10
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez itt az utolsó előtti bejelentkezés :) nem lesz semmibőlse 3asom és hamarosan érkezik a kutya!

AZért emelem ki,hogy mások is lássák,bármit elérhetsz ha nagyon akarod!

2019. jún. 12. 14:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2019. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha kérhetem légyszi menhelyről válassz! Ha menhelyről választasz egyszerre KETTŐ kutya életét mented meg! És a menhelyi kutyák a legtöbbször hálásabbak
2019. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na mi lett a vége?


Egyébként igen, ha nincs nagyon elképzelésed menhelyről válassz, mert azzal egyszerre 2 kutyát mentesz meg.

2019. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sikerült,4 négyesem lett, a többi 5ös :D

Viszont elég nehéz még kutyát választanom.

2019. jún. 27. 12:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretném nagyon elemezni ,de a helyesírásodban is akad hiba,ahogy a szöveg alkotásodban is. Szerintem jobban oda kellene figyelned.
2019. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!