Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen pontos elemzést rég...

Ilyen pontos elemzést rég olvastam magamról. Nektek melyik fa tetszik jobban és illik rátok a leírás?

Figyelt kérdés

Rám 101%-ban illik. Libabőőőőő rös lettem, amikor elolvastam.

Egyébként nekem a hatos jött ki.



[link]


2018. okt. 28. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Rengeteget szoktam gondolkodni azon, hogy vajon azért születem e, hogy legyőzzem a félelmeimet és erőssé váljak, aki előtt nincs akadály. Így is alakítom az életem, mert valami akadályt mindig átugrok. Rengeteget fejlődtem az elmúlt években, és ezáltal erőssé, stabilabbá váltam, és úgy érzem, hogy az életben az a feladatom, hogy további akadályokat győzzek le. Barátokra sincs szükségem, amit hangoztatni is szoktam. Sose voltak barátaim, nem is vágyom rájuk.

Durva, hogy mennyire pontos ez a teszt.

2018. okt. 28. 23:26
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Kábé mindegyik illik rám.

És az ilyesmik úgy vannak eleve megfogalmazva, hogy mindenki magára ismerjen, akármit is választ.

2018. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Rengeteget szoktam gondolkodni azon, hogy vajon azért születem e, hogy legyőzzem a félelmeimet és erőssé váljak, aki előtt nincs akadály. ..."


Csak mint 10-ből 9 :)

2018. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 6, de nem igaz, hogy ne lenne szükségem emberekre, pont, hogy baromi magányosnak és szeretetéhesnek érzem magam.
2018. okt. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegyik illik rám.
2018. okt. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2-est választottam és legkevésbé sem illik rám.
2018. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik, de mindegyik leírásban van olyan, ami illik rám. Akkor most mi van? :-)
2018. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz rám minden szava, más tesztekben azért 1-2 mondattal jellemzően igencsak mellélőnek.
2018. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kunszt összerakni egy ilyet:D Mikor végignéztem a fákon, egyből tudtam, hogy a hatost kell választanom ahhoz, hogy azt a leírást olvassam, ami rám illik.

Tehát aki elég fejlett ilyen tekintetben, az egy ilyen tesztnél maga dönti el, hogy ne illjen rá a válasz a választása alapján, vagy olvasson pár tényt, amit amúgy is tudott magáról.

Kis emberismerettel, esetleg kis utánaolvasással, akár szakképzettség nélkül is lehet ilyet csinálni. Amire pont az ilyen hatásvadász oldalakon nagy a kereslet.

2018. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thunderfairy ***** válasza:
A tudásfája egy KAMU cikkeket közlő oldal. Az oldal üzemeltetői minden lájk, megosztás és megtekintés után fizetést kapnak. Egy jó nagy palimadár az aki ilyen oldalaknak hisz. Segíteted őket kedvbes kérdező hogy ennyivel is többet kereshesenek. Jöhet a következő kamu oldal az életedben.
2021. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!