Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám semmire se figyel oda....

Apám semmire se figyel oda. Hogy mondjam meg neki hogy nem adom oda az autót hogy vezesse mert félek hogy azt is összetöri?

Figyelt kérdés

Sajátját is már megint összetörte. Mindig olyan manővereket csinál amit mindenki tud hogy nem kéne. Az enyémben meg még ezek az idióta biztos modern technológiák sincsenek amik ellenére is tud olyan béna lenni mint a f szom. Sajátját is leamortizálta a parkolásaival hiába volt a csipogó ott. Most is beleparkolt ügyesen az árokba. majd 100 forintos kárt csinált rajta, azóta is kasznisnál van. És az előző autóját is így kezelte míg nem törte totálkárra miközben másokat is veszélyeztetett. Persze az se az első eset hogy koccant. Türelmetlen, elszáll az agya, üvölt vezetés közben és addig nyomja neki míg baj nem lesz. Már nem is ül be mellé a családban senki. Szóval már marhára elegem van az egészből. Abból is elegem van hogy mindig majdnem kinyírja magát, és abból is hogy mindent így kezel. Otthon is a villanykapcsolót is ütve kapcsolja. Ha elege van valamiből földhöz vágja. Nem vigyáz semmire. Persze neki a pénz nem számít, de nekem igen. És nem lehet beszélni vele. Csak mondja hogy neki kell munkába lejárni míg megcsinálják az övét, én meg adjam oda addig az enyémet mert úgyis metróval járok. De tudom hogy lezúzza. Meg az enyém egy régi darab. Sokkal gyorsabb, de sokkal kevésbé korszerű biztonsági berendezésekkel van ellátva. Ha ezzel eltalál valamit lehet hogy ott is marad. De hiába mondom neki nem érti meg csak kiabál meg fejemhez vágja hogy hálátlan vagyok.

Szerencsére nem együtt lakunk. De akkor is betalál és összeveszünk.

Mit csináljak?


2018. nov. 13. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj. Ne ad oda a kocsidat, majd megbékél.
2018. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Biztos nem adom oda. Őt is féltem meg az autót is. Csak minden nap órákig mondja hogy milyen hálátlan vagyok. Meg hogy annak idején ő tanított vezetni szóval ne képzeljem már hogy jobb vagyok nála.

De ha egyszer eddig a sok autócsere alkalmával egy autót nem sikerült eladnia, hanem mind összetörte akkor úgy érzem nem véletlen amit mondok.

2018. nov. 13. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne adj neki alkalmat, hogy erröl beszéljen. NEm veszed fel a telefont, nem engeded be a lakásba, elmégy onnan, ahol ö van.
2018. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Menjen o is metroval. Kibirja
2018. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
parkold le valami ismerösöd udvarara es mond, hogy szervizben van
2018. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagy mondjon amit akar. Az ilyen emberek miatt halnak meg ártatlan emberek (is) nap mint nap. Elmondod neki ezt amit írtál, hogy veszélyesen vezet, gondoljon csak vissza az előző autóira. Merd neki megmondani hogy egy szar, idegbeteg, közveszélyes sofőr és nem adsz neki kocsit. Gondolj bele, hogy például neki megy egy kocsinak nagy sebességgel, amibe egy anyuka ül 3 gyermekével, egyik sincs 4 évnél idősebb. Kiérkezel és látod mit tett, és a te kocsidon szárad a vér. Ez kicsit erős sztori volt, nem is előnyös ilyeneket mondani, de azért pl egy ilyenbe bele gondolva inkább elmondod mi a baj a vezetésével.
2018. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd mondja. Majd megunja. Bár azt nem értem, ha nem együtt laktok, hogy tudja órákig mondani naponta.
2018. nov. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy kiköveteli a kölcsönadást. Mond meg az érveid és ennyi.
2018. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy rejtett kapcsolót és mond neki hogy ott van viheti.
2018. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!