Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viseli a többi gyerek a...

Hogy viseli a többi gyerek a Jehova Tanúi szüleit?

Figyelt kérdés
A szüleim ebbe neveltek és a kényszerű nyomás hatására 15 évesen meg kellett keresztelkednem. Albérletet vettem ki, hónapokig kerestem lakást de a környéken alig lehetett találni. Ordibál ez miatt az anyám és nem enged költözni. Nem tudom elvinni a dolgaim, kiabál, szidalmaz, addig áll kiabálva a szobámba míg olyan ideges nem leszek hogy sírva fakadok. Teljesen sátán imádónak állít be amiért költözök. Rám akarja erőltetni az akaratát ahogy mindig tette és most hogy próbálok kitörni őrjöng
2018. nov. 14. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Nézz fel a jehovatanui.blog.hu oldalra, ott segítséget is tudsz kérni (nem aktív tanú oldal!!!!).

Ismerem a szektát, amíg a szüleid nem ébrednek fel, addig ebben fogtok élni.

2018. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok de fél éve tudok csak dolgozni mert akkor végeztem az iskolában
2018. nov. 14. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd ordibáljon. Milyen módon nem enged költözni? Mert ha csak ott áll és ordibál, attól még költözhetsz.
2018. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem engedi elvinni a dolgaim és kiabál hogy ez az ő háza és innen semmit nem viszek el
2018. nov. 14. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Cuccolj ki amikor nincs otthon! Mivel már elmúltál 18, vissza nem vitethet, infót se köteles rólad senki kiadni ha meg akarna kerestetni.

Sajnos tébolyult szektásokkal nem lehet szót érteni, Jehova Tanúi pedig különösen hírhedt arról hogy családokat szakít szét.

2018. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
20 éves.. Mi az h nem engedi elvinni,tőlem 18 évesen olyan pofont kapott anyám mikor gátolni akart h márpedig nem megyek el,apu 12 éves korom ota molesztált évekig,anyu akkor nem csinált semmit mondván ez normális,de mikor 18 és fél évesen el óhajtottam jönni a nagy vallásos degeneráltéktól cirkusz csinált.. Állj már ki magadért én 27 éve nem mentem hAZA..
2018. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Ne sírj. Ne ess kétségbe. Ne érezze, hogy gyenge vagy.

Ne szólj hozzá, rá se nézz, gondold azt, hogy anyád nem létezik. Szépen pakolj össze, ami csak szükséges, és hagyd magad mögött ezt a tébolydát.

Semmi joga nincs ezt csinálni. Hadd ordítson. Majd egyszer kifullad.

2018. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs otthon pakolj ossze es barataid segitsegevel vidd el az osszes cuccod. Soha tobbet ne menj vissza.


N/36

2018. nov. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, azt jogában áll otthon tartani, ami az övé. Én is pár ruhával léptem le otthonról, minden egyebet meg kellett vennem. Ennek súlyos ára van sajnos, ha menekülni akarsz.
2018. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
A többi úgy, hogy a te anyádnak magától is lehet beütése. Legkedvesebb kollégám és barátom Jehova tanúja. Amíg nem kérdeztem rá a vallására, Sosem hozta szóba, senkire nem erőltet semmit, tökéletes jellemű ember, akiről igazán semmi rosszat nem lehet mondani. Nem mindenki agymosott, attól, hogy anyukád igen, de amúgy valószínűleg tényleg előtte sem volt normális.
2018. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!