Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa-Lánya esküvői táncnál...

Apa-Lánya esküvői táncnál kivel táncoljak, vagy hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Nagyon szeretem a nevelőapám és nem érzem igazságosnak,ha csak a vérszerinti apám kisér oltárhoz és csak vele táncolok. Ezt hogyan lehetne megoldani normálisan? Hülyén néz ki ha 2ember kisér az oltárhoz,meg 2 férfival táncolok, nem?
2018. nov. 17. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell apa-lánya táncot csinálni.

Igen, hülyén néz ki, ha két férfi kísér az oltárhoz.

Egyszerre csak egy férfival táncolj.

2018. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem néz ki hülyén, ha két férfi kísér az oltárhoz. Mindenesetre attól,hogy a szüleid elváltak a vér szerinti apádnak talán jobban illik.

Apa-lánya táncból pedig nyugodtan lehet kettő is, vagy egy se.

2018. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem (ha apukádnak nem esik rosszul, hogy a nevelőapukàfst is ennyire szereted) nem néz ki hülyén, ha közrefognak, és úgy sétàltok az oltárhoz:) én először édesapámnal táncolnék és a nevelő apukám lenne a második, akinek átad édesapám:)


Azzal foglalkozz, hogy NEKED jó legyen, ne azzal, hogy mi hogy néz ki:) szerintem ez nagyon szép lenne így, az én anyukám tuti nagyon meghatódna, hogy így szeretem a választottját:)


Nézd csak meg a mamma mia címü filmet 😄

2018. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

Kizárólag az édesapáddal táncolj, csak ő kísérjen az oltárhoz

Majd ha szülő leszel, megérted

2018. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4, én pedig apaként azt értem meg, hogy van még valaki, aki olyan szeretettel nevelte, mint ahogy én tettem volna, ha a feleségemmel nem romlik meg a kapcsolatunk, és hogy ő pont olyan fontos a lányomnak, mint én vagyok.


Kérdező, nálunk pl a polgári szertartásra is az apával megy a menyasszony, az nem megoldható, hogy egyiken édesapád, a másikon a nevelőapád vezessen be?

2018. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg a bevezetés nem gond, mert a két "apa" két oldalt vezethet.

A táncnál meg vagy azt választod, aki érzelmileg "jobban" az apád - és ez nem feltétlen egyezik meg a biológiai apával, hiába írják egyesek, hogy ö legyen a favorit -, vagy egymás után mindkettövel táncolsz, vagy kihagyjátok ezt a pontot.

2018. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem néz ki hülyén, ha ketten kísérnek oda, vagy táncolsz mindkettővel. Amúgy se foglalkozz vele, hogy kinek mi néz ki hülyén, a te esküvőd nem az övék :)
2018. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
A neveltlanyom 14 eves,7 eve egy teto alatt elunk es az eletemet adnam erte....ha kizarolag as edesapjaval fog tancolni az eskuvojen ( ahogy AZT a 4es tanacsolja) en megertem es soha nem fogom szova tenni,de eletem vegeeig bantani fog! Az apasag nem egy biologiai teny,gyereket csinalni barki tud. Apanak lenni sokkal tobb ennel...
2018. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4# szánalmas a gondolkodásod.... Sokszor egy nevelőapa ezerszer többet tesz a gyerekèrt mint a biológiai apa.... Nem attól lesz apa valaki, hogy beleèlvez az anyába és az terhes lesz. Már elnézést. Nem minden fekete vagy fehér...
2018. nov. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
8# egyetértetek
2018. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!