Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire kellemetlen, ha...

Mennyire kellemetlen, ha visszamondom az esküvői apa-lánya táncot?

Figyelt kérdés

Apámmal sosem volt jó a viszonyunk, és akkor most finoman fejeztem ki magam. Amióta elköltöztem otthonról még egészen el tudjuk viselni egymást, néha beszélünk telefonon semleges témákról.

Viszont ez az egész esküvősdi, ahol neki annyit kéne szerepelni... Olyan képmutatásnak tűnik az egész, hogy mi milyen jóban vagyunk. Az, hogy bekísér még egy dolog, illetve mond tósztot is, de a táncon állandóan hisztizik, hogy ugye nem várom, hogy ő majd ropja a parketten, ő csak lépegetni tud jobbra-balra... Ez még oké, mondtam neki, hogy 60-70 éves apákkal is megy a tánc, ők sem kezdenek csacsacsázni, nem ez a lényeg.

Viszont a zeneválogatáskor most kértem a segítségét, mert egyszerűen minden ilyen apa-lánya dal annyira képmutató. Mind arról szól, hogy mellettem állt, vigyázott rám, stb. Ez pedig nekem nem ő volt, hanem Anyu és a Nagypapám, aki szerencsére egészséges. Apa viszont elkezdett nyöszörögni, hogy de ő nem tud táncolni és válasszak valami szöveg nélküli keringőt...

Szóval arra gondoltam, hogy inkább a Nagypapámmal táncolnék, akinek rengeteget jelentene, ahogyan nekem is. Szerintetek ez így működhet?


2015. aug. 16. 19:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Én a nagypapát választanám a helyedben,az biztos. Kap apuka is szerepet,bekísér,tósztot mondd legyen ennyi elég is ha nem ő volt az a férfi aki "apukád" volt. A nagypapa pedig a mindig melletted álló férfi megérdemel ennyit.

Perszte nem ismerem pontosan a körülményeket de a leírtak alapján én így döntenék.

2015. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hát most direkt nem akartam itt untatni senkit a részletekkel. :)
2015. aug. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!