Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti leszidjátok a...

Szülők, ti leszidjátok a gyermeketeket, ha nem komolyabb bajjal (tehát nem 40 fokos láz, meg kórházi eset) felhív az iskola, hogy menjetek érte? Titeket szidtak le?

Figyelt kérdés

10 éves koromig semmi bajom nem volt iskolában, majd annyi idősen az énektanár úgy látta órán, hogy beteg vagyok (felvettem egy pulcsit, mert fáztam meg sápadt voltam). Hiába mondtam, hogy jól vagyok, azt hitték, hősködök. Megmérték a lázam, hőemelkedés volt és hívták a szüleim, hogy vigyenek haza.


Amikor hazaértünk, apám ordítva leteremtett. Utána hazaért este anyám és ő sírva szídott le.


Utána többet nem volt ilyen az elkövetkezendő években, érettségiig; ha rosszul lettem a suliban, könyörögtem a tanároknak, hogy ne szóljanak a szüleimnek. Amúgy megértem őket, hogy fél ilyenkor az ember, hogy a főnök milyen szemmel nézi a munkahelyén és azért voltak idegesek.


Nálatok is előfordult ilyen? Vagy Ti mit csináltok, ha a gyereknek nincs komolyabb baja, de el kell vinnetek a suliból?


Illetve Nektek hogyan reagáltak a szüleitek?



2018. nov. 25. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 Az én szüleim is ugyanilyenek voltak, hiába voltam kitűnő. Kicsináltak, ha beteg merészeltél lenni. 16 éves koromban hónapolig nyugtatókkal kábítottak egy influenza miatt. De még egyetem alatt is megvertek, egyszer majdnem meghaltam a vesém miatt, akkor is megvertek... Mindig behordott és megvárt. Én is mindig úgy tettem, mint aki jól van, meg tömtem magamba a vény nélküli szereket, hogy nehoggy apuci megneszelje. Sajnos még huszonévesen is velük élek és nem enged semmilyen orvos, nőgyógyászhoz sem, egy köhögésért is meg akar verni, háziorvoshoz sem enged és egyszer a városban őrjöngött velem nyilvánosan.


Az ilyen soha nem áll le és szerintem ez valamilyen perverzió. Csak nehogy valami bajod legyen, vagy esetleg neghalj, de a végtelenségig akkor sem mehet ez.


Az olyat, aki meg szarrá veri a gyerekét, vagy nyugtatóval kábítja bosszúból. Az enyémnek a mai napig teljesen elborul az agya.

ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 te évek óta ezzel haknizol itt. Szerintem ez is a te kérdésed. Vagy troll vagy vagy nem fáj még eléggé, mert még mindig otthon laksz. Ha valóban ilyenek lennének a szüleid, akkor menekülnél otthonról, mindegy, hogy hova.
ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te beteg agyú,.véletlenül alul geldobta, nem az én kérdésem...Nem haknizom sehol.
ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!