Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik a jobb? ha a szülőknek...

Melyik a jobb? ha a szülőknek szimpatikus akit bemutatnak nekik, vagy kimondottan ellene vannak?

Figyelt kérdés

Olyan szinten értem hogy szimpatikus nekik hogy azt mondják a gyerekük párjának talál jobbat,nem hozzá való és ha valami van lesa*ják a saját gyereküket és a másik mellé állnak? esetleg néha azt is mondják a saját gyereküknek ettől jobbat nem találsz! nem mehetsz el egyedül sehova senkivel csak ővele engedünk el, ha szétmentek akkor biztos hogy itthon fogsz rohadni és sehova sem mész"

Milyen szülő az ilyen?

(nem velem viselkednek így,hanem unokatesómmal)


2018. nov. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a szülő akit fentebb leírtál, nagyon fura, mintha ő akarná megszabni, milyen párja legyen, vagy ne legyen gyerekének és ráhatással el is akarja érni a gyereknél...

Egyik se jó :-(

2018. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan kivetítik a saját gondjukat, bajukat másokra. Megkeseredtek, és az ő kis savanyú világukat nevettségessé, még értéktelenebbé teszi a szemükben ha más boldog. Még az is baj ha a boldogtalan ember megpróbál ebből kitörni, még egy szimpla panaszkodás is bedurrantja az ilyen emberek agyát.


Neked fáj a lábad? Mikor én bla bla bla akkor nekem, és különben is nekem nincs is lábam hogy jössz ahhoz hogy hajjdejajj.


Ugyan ez párkapcsolatokban. Nekem se jó, a Bélát 10 éve nem szeretem, együtt vagyunk, megvagyunk, mit pattogsz? Nem lesz jobb, nekem kétszer olyan rossz. Csak sokszor ezt nem mondják ki. Még lehet hogy tudatosan nem is gondolják! Kevésre tartják magukat, őt meg annál is kevesebbre. Egyik verzió sem jó abból amit felvázoltál.

2018. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én szüleim, ha tehetnék, akkor helyettem élnének, úgyhogy nem is tudom, melyik lenne jobb. :-(
2018. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, én anyukám imádta minden barátnőmet akit hazahordtam :)
2018. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik se jó, természetesen. Sem az, ha ellenzik a kapcsolatot, sem az, ha semmibe veszik a saját gyermeküket és hülyeségeket beszélnek.
2018. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!