Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért elégedetlenek velem...

Miért elégedetlenek velem mindig szüleim?

Figyelt kérdés

Nagyon vártam a mai napot, igaz hogy egyetemista vagyok, de mindig meglepjük egymást a családban Mikulaskor. Megesszük közösen a csokit, nézünk egy filmet ilyesmi. Nagyon szeretem őket, de mostanában elég sokszor úgy érzem elégedetlenek velem. Még,hogy bezzeg xy hogy csinálja. Itt főleg a tanulmányokról van szó. Nem vagyok túl szorgalmas az igaz, de sohasem voltam. Ma is leszidtak mindenért pedig tudták,hogy szerettem volna kicsit lazítani,utána meg tanulni a holnapi zh-ra. De elkezdték,hogy nem járok be előadásokra meg,hogy más jegyzetéből élek. Azt hozzátenném,hogy közben annyit dolgozom diákmunkát,hogy havi egy minimálbért megkeresem.

Nagyon rosszul érzem magam,hogy így telnek az ünnepeket amiket már hónapok óta várok és ezt ők is tudják :(

Mit csináljak? Igazuk van?


2018. dec. 5. 22:25
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez a te életed - nem az övék. Ha folyamatosan csak a lehúzás megy, ugyanaz szüntelenül, akkor szrd le. Még az is jobb hatást tesz rád, nert legalább nem idegesít, és nem zavar.
2018. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell várni,üneppelj másokkal,akik szeretnek is,tudták h várod,de azért jol beléd rugnak,h legközelebb ne várd mutatva h ideje leválni,de ez se ma kezdődött. Én sose értettem az olyan családokat ahol ez a nyáladzás van,összejövünk boldogság,stb,az műanyag.
2018. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ez a te életed - nem az övék. " Azért ha közben eltartják a kérdezőt, ez érinti őket is.
2018. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lazíts. Zh lesz jövőre is. Lazítás csak most van.
2018. dec. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetemistának a december nem ünnep, hanem vizsgaidőszak. Ha nem tetszik, te dolgod, de ha megszólnak, hogy a teljesítményed az átlag alatt van, akkor az nem biztos, hogy szidás, lehet éppen egy pontos észrevétel is.
2018. dec. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éppen ezt akartam mondani én is. Az egyetem nem kötelező. Az egyetem akkor ér valamit, ha céltudatos felnőtt emberek járnak oda, akik el akarnak érni vele valamit. Nem a lébecolós, nem vagyok szorgalmas emberkéknek való. Nincs azzal baj ha nem megy, de akkor nem szabad erőltetni, más életutat kell választani-különben jogos a szidás-főleg ha fizetős szak van, amit a család áll. Az meg kicsit vicces hogy egy felnőtt ember hónapok óta várja a mikulást.
2018. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de kissé gyerekes vagy! Mintha a 8 éves lányom hallanám... Szedd össze magad ne legyél lusta! Kicsit jobban igyekezzél mert a szüleidnek biztos igaza van! Sokat ismerek aki melózik és bejárnak rendesen előadásokra! Mert céltudatosak, el akarnak érni valamit! Te cssk kifogásként használod! Azt hiszed szar életed van? Majd meglátod milyen a való élet az egyetem után! Most még neked nagyon könnyű! Azon aggódsz hogy nem ehetsz csokit amit a Mikulás hozott! Lol! Nőljél már frl!
2018. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki nem értette meg, mi a kérdező valódi gondja (mondjuk nem meglepő ez ezen az oldalon, ahol érzelmi intelligencia nuku...).

Nem a "mikulást várja", hanem azt, hogy a család meghitten töltse az ünnepeket. Nálunk is vannak állandó szokások, tradíciók, amik ilyenkpr előtérbe kerülnek és kirántanak a hétköznapokból.

2018. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!