Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti mennyi év korkülönb...

Szülők, ti mennyi év korkülönbséget nem helyeselnétek?

Figyelt kérdés
Inkább lányos szülők szemszögére vagyok kíváncsi. Egy 10-15 éves korkülönbséget szóvá tennétek? Esetleg meg is próbálnátok lebeszélni a (felnőtt, de még fiatal) lányotokat?

2018. dec. 20. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Én eleve nem pártolom ezt, de inkább 20 évet mondanék azokon a párokon már lehet látni mikor a gyereknek nem apja hanem tatája van a fiatal nő meg lakat alatt él boldogtalanul,mert generácios szakadék van köztük. Ismerek ilyet,fiatal csaj tök boldigtalan egy keserü vén foszerrel aki a gyereket is terrorizálja mert már nagypapa koru lassan demens is lesz.. De 18 év után sajnos maximum tanácsot adhatok,helyette nem ehetek és nem kakilhatok neki kell a saját kárán rájönni a tiltás még inkább arra ösztökéli h odamenjen,bár amúgy normális apaképpel nem fog a 18 éves 40 50 esell leállni max a pénzéért,amire később rácsesz..

58N

2018. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ hogy mennyi a lány
2018. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Lehet jó is mag lehet rossz is az a kapcsolat. Én tudok olyan hogy 20 év van köztük és tökéletes megértésben vannak.

De ismerek olyat is akik teljesen egykorúak és , minden rossz. Amit az 1. leírt azt írhatta volna az egykorúakra is, mert van olyan hogy üti vágja . Szerintem a 10-15 év az nem olyan nagy különbség mint azt sokan gondolják.

2018. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2: felnőtt, de még fiatal => ez nálam 19-25 éves kort takar.


Egyébként én is úgy látom, hogy a mai világban egy 10 év abszolút nem nagy probléma, csak az előítéletek miatt vélik sokan annak. Mert 2 30 éves közt is van különbség, az egyiknek lehet már gyereke is, a másiknak meg még komoly kapcsolata se volt. Az egyik lehet, hogy nem ad magára és öregnek néz ki, a másik meg éveket tagadhatdna. Szerintem innen ered az előítéletesség.

2018. dec. 20. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt ember esetében nem tenném szóvá, mert semmi közöm hozzá és beleszólásom sincs.


Amennyiben szeretetteljes és tiszteletteljes a kapcsolat, ami a gyerekem boldogságára ÉS épülésére van, örülnék mindennek.


Amennyiben pedig nem, nem az észt osztanám, hanem mellette állnék, és úgy segíteném, ahogyan arra szüksége van.

2018. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon támogatnám, mert később nagyon kiütközket akár 10-15 év is.
2018. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Felnőtt embernél nem szolnék bele. De ha a nyolcadikos lányom egy majd harmincas pasas macája lenne... Hát leshetné hogy járkálhat el.
2018. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
5 év még oké. 10-nél már húznám a számat. Afölött meg egyenenesen beteges. Nem normális dolog.
2018. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Szüleim között 10 èv korkülönbség van, ami soha nem ütközött ki. Viszont ismerek olyat, ahol az 5 év is sok volt. (Nem gyerekekről, fiatal felnőttekről van szó.) Ez a dolog relatîv, nem lehet általánosságban beskatulyázni, bár én személy szerint 15 évet már sokallok.
2018. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
De szóvá ám. Igaz még csak 10 éves a lányom...
2018. dec. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!