Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a teendő, ha a megítélt...

Mi a teendő, ha a megítélt láthatási időben az Apuka mégsem viszi el a gyerekeket és ezt utolsó pillanatban közli nem is velem, hanem a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Minden ilyen után gyámügyre kéne mennem vagy ki hogy csinálja? Nemrég lett ítélet. Bosszant, mert másképp terveztem a hétvégét de tegnap este közli a gyerek, hogy az apja vmi rendezvényre megy ezért csinálják masképp.... Akkor meg vinné, amikor hivatalosan nem.lenne láthatás, mert hogy akkor ér ŕá....
2018. dec. 21. 08:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


1, Nem 9 éves a gyerek, hanem 11 -bár a kérdező nem irta, csak azt, higy 7 ev mulva lesz nagykorú. De a 9 éves se csecsemő, és annak is jobban esik, ha az apja szól, hogy én megy, mintha ah anyja.


2, A láthatás nem jog, hanem kötelesség, ergo ha akar apuka, akkor megy, ha nem akar, akkor mögém megy.


3,

Ha anyuka dolgozik, akkor abbol azért jutnia kellene időnként bébiszitterre is.

2018. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Az egészben az a "legviccesebb", hogy a gyereket normál esetben következetesen neveljük, de apuka (egy felnőtt) csinalhat amit akar, anyuka igazodjon hozzá, ha mégse viszi el, rögtönözzön, a saját hvg-jével meg legyen annyira rugalmas, hogy ha apuka akkor akarja vinni, alkalmazkodik....

Apuka 2,5 éven át amugy 10 Ft gyt-se fizetett, szóval bébiszitterre nemigen futotta, most kell(ene) ítélet szerint 30-30at fizetnie amit vagy fizet vagy nem.

Semmi gondom ha 30 napon át velem a gyerek mintha nem lenne apjuk, csak most még túlzásnak tartom hogy nemhogy nem fizeti a gyerekek igazolt költsegeinek a FELÉT, de még a természetbeni hozzajarulása is a nullával egyenlő nulla kommunikáció mellett. És akkor még szivathat is kedvére.

Amugy 2 gyerek van 15 es 11, a naggyal beszel, a kisebb nemigen hajlando vele telefonalni vagy viberezni, egész héten próbaltam meggyőzni hogy legalább 1 napea menjen át az apjához aki amugy az utcaban lakik tehat meg utazni se kell, erre last minute lemondja....de en legyek jo szülő es tamogassam a gyereket hogy szivesen menjen...?!

2018. dec. 23. 17:00
 33/40 anonim ***** válasza:
szerintem senki se azt írta, amit leszűrtél a jótanácsokból. olvasd el szerintem még egyszer a válaszokat.
2018. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
32%

Senki sem mondta hogy támogasd a gyereket abban, hogy menjen.

Nevetséges, hogy az zavar, hogy a 15 éves gyerekkel kommunikál, ha nem tud menni és nem veled. Baxus hat gondolj már bele, hogy esne a gyereeknek, ha nem neki mondana ah apja, hogy nem megy. Két gyerekes anya vagy, nyilván küzdöttél azért, higy nálad légyének a gyerekek, hát oldd meg. Nevetséges kifogasokat gyártasz-nem tudsz ajándékot csomagolni kamaszok mellett?????- és azt várod, hogy apukát szidjuk, téged meg piedesztálra emeljünk. Hát nem. Nem kell apukát szidni és te se vagy Istennő. Oldd meg az életeteket, millió egyedülálló anya képes rá.n

2018. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ezzel azt éri el h a gyerekei sem akarnak majd menni,bár lehet jobban járnak.. Apukáknak mindent lehet manapság,viszont csak spermát adnak cserébe. :(

58N

2018. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

34# ket gyerek van meg mindig, 15,5 es a masik 11. A 15 evesnek oke hogy elmondja hogy nem lesz apas hvg, de talan a kisebb miatt nekem is kene szolnia! Nem szimpla ajandekcsomagolas miatt izgat az egesz, bocs hogy nem irtam kisregenyt, de ha az en idom van, akkor veluk vagyok igy viszont otthon kellett hagynom oket es tudod nekem szar erzes egyedul hagyni oket, mikor igy se vagyunk sokat egyutt hiszen este 6 utan erek haza hetkoznap.

Senki nem kérte hogy szidd az apát, azt kerdeztem mi a teendo, kell e vhova jelezni, ELKERÜLVÉN azt hogy majd amikor esetleg az en idomben vinne de esetleg pont nem alkalmas, akkor ne azt kapjam, hogy en nem emgedtem! Ezert nekem az korrekt, ha ez hivatalos úton (ha kell és lehet), kommunikalva legyen es ne aztan meg engem büntessenek meg. Ennyi!

2018. dec. 23. 20:21
 37/40 anonim ***** válasza:
32%
Miért szültél kettőt is olyannak akivel az alap kommunikácio se megy? :(
2018. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetnek meg téged. Miért büntetnének meg? Az ítéletben leirt napokon kell átadnod a gyerekeket. Ha az apa nem megy, akkor nem megy. Akkor büntetnének meg, ha nem engedned el őket a kijelölt napokon. Nyugi van.
2018. dec. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
33%

"Senki nem kérte hogy szidd az apát, azt kerdeztem mi a teendo, kell e vhova jelezni..."

Már a legeslegelső kommentben le lett írva, hogy nincs teendő.

Innentől kezdve ez a 4 idehányt oldal csak fölösleges hiszti.

2018. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a gyereknek szol az is eleg, csak a gyereknek meg mondd meg, hogy ha ilen van akkor adja at neked egybol, ne csak par nap mulva mikor eszebe jut.
2018. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!