Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a gyereketek a szexiparban dolgozna?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyik fél sem, csak elméleti kérdés.

2018. dec. 23. 18:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%

Attól függ, mint mi?


Ha a kamera hátsó oldalán (sminkes, fotós, rendező,...)akkor nem zavarna.


Az sem, ha lenne egy bordélyháza, ahol normálisan, nem kényszerítve dolgoznának neki lányok, de ő nem menne el senkivel.

2018. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Főleg a kamera másik oldalára gondoltam, vagy pl arra, hogy a lány prostiként dolgozik.
2018. dec. 23. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Kellemetlenül érintene a az ánusza jobban meg le ne fizetve, mint a szülők 4 mérnöki diplomája, de ma magyaroknál a test eladás jól fizet és mint ilyen jobban megbecsült szakma, mint az enyém.
2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lenne.*
2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
semmiképpen sem támogatnám, de az ő döntése, hogy milyen hírnevet szerez magának. ki nem tagadnám, de csalódnék benne és ha egyszer kiszállna és családot alapítana, akkor se tudnám elképzelni komoly, rendes szülőnek és valamiféle távolságtartás biztos lenne az irányába
2018. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Szégyellném magam.
2018. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Miután kiszállt az iparból úgy 10 év múlva szóba állnék vele.
2018. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Akkor is a gyerekem.

Borzasztóan félteném

2018. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Szégyellném hogy inkább ezt csinálja mint hogy becsületesen dolgozzon.... És lehet azzal jönni, hogy ez is rendes munka, de nem az. Állandó veszélyben lenni a "potya pénz" miatt nem normális meló.
2018. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztóan csalódnék benne, mert nem ilyenre neveltem, nem fér össze az értékrendemmel, mert nem tartom tisztességes "munkának" a szexipart. Nem tudom, hogy valaha meg tudnék-e neki bocsátani.
2018. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!