Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem támogatnak a szüleim...

Miért nem támogatnak a szüleim ha a jövőbeli munkámról van szó?

Figyelt kérdés

Felvetettem nekik egy munkalehetőséget, ami nekem nagyon bejönne és szívesen csinálnám egyetem után. Még van egy fél év az egyetemből, még állásinterjún sem voltam, de már egyből kijelentették, hogy szó sem lehet róla stb.

Miért nem lehetek az ami szeretnék, vagy legalább miért ne próbálhatnám meg, hogy hátha?

21/F



2018. dec. 29. 23:24
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem mered leírni, így biztos okkal nem repesnek az örömtől a szüleid.
2018. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
96%

Egy anonim oldalon megis mi bajod lesz ha a kerdes egyik kulcsfonntossagu tenyezojet leirod.

Mert ha ide is szegyelled leirni, akkor nem veletlen hogy a szuleidnek se tetszik...

2018. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%
Prostinak lenni is veszélyes munka, ennyi erővel azt is hihetem hogy annak készülsz. Írd már le mi a fene akarsz lenni!
2018. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
69%
Mi az isten lehet az a munka amit olyannyira titkolsz előlünk. Tök anonim az egész mondd már el !
2018. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hatha masnak is kedve lenne ezt csinalni, vagy eppen mas is ezzel foglalkozik es tud otletet adni hogy kezdj hozza.
2018. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem akció előkészítő, azaz felszopónő akarsz lenni ??!
2018. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
86%

A válaszokat végigolvasva teljesen igazat kell adnom a szüleidnek.


De mivel teljesen gyerekgondolkodásod van, vagy behódolsz nekik, és követed a járt utat, vagy pedig majd megtanulod a saját károdon, hogy az ismerősök-ismeretlenek jobban átlátják az "évszázad üzletét", mint te, akit éppen behálóznak.

2018. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Tekintettel arra, hogy ez egy anonim oldal és hogy ide se mered kiírni, eléggé nehéz megindokolni, hogy miért nem támogatnak téged a szüleid. Ha legalább ismernénk azt, hogy mit akarsz csinálni, akkor lehetne véleményt nyilvánítani, hogy vajon miért nem akarják, hogy azt csinálj, amit akarsz.

Nyilvánvaló, hogy megvan az oka, hogy miért tiltják, de szerintem nagyon gyerekes az, hogy ide se mered kiírni. Mintha bárkinek joga lenne elítélni téged azért, amit csinálni szeretnél munka terén...

2018. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ugyanígy ment el egy nagyon jó lehetőségem. Olyan egyetemre jártam, amit nem akartam. Könyörögtem hogy ne kelljen, de beirattak. Jött egy jó lehetőség, ráadásul ismerősnél. Mondtam hogy legalább egyetem mellett hadd csináljam, de el ettem hordva mindennek. Azóta bánom, hogy akkor nem hagytam ott a családomat. Mérlegelj, ha tényleg jó a munka akkor el kell hogy fogadják. Én is utólag sajnálom, hogy nem mentem el, de ha véletlenül mégse lett volna jó, akkor meg én lennék a hülye.
2019. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!