Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyetemisták! Titeket milyen...

Egyetemisták! Titeket milyen összeggel támogatnak havonta a szülők? Van félretéve pénz a jövőtökre, hogy tudjatok majd lakást/házat venni? Esetleg vettek is nektek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 22:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
0FT, nincs és nem is volt, lesz majd, ha kimászok a diákhitelből, egyszer ha megdolgozok érte, nem és abszolút semmi esély rá, hogy ez valaha megtörténjen. Azt hiszem, mindenre válaszoltam.
2018. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
88%
Velük élek ugyan úgy mint gimisként, fizetik a telefonszámlámat és a bkk bérletemet. Havonta kapok 5-10ezret, cserébe én takarítok. Nekik sincs már házuk, albérletben élünk.
2018. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
70%
Nulla. Kapcsolat sincs. Épp h mig otthon voltam tőlem loptak piára,tesom drogra. Amim lett magam értem el,tanulással,kőkemény munkával,az egyetem alatt végig dolgoztam,és az se ma volt,ma meg pláne nincs pénz mert felélik a szülők,mivel rabszolga bérek vannak,és mert sok szülőnek a gyerek egy teher 18 éves korára,v épp pénz forrás. Otthonrol semmit nem kell várni.
2018. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
82%

Fizetik az albérletet és 2 hetente adnak kb 20-25.000 Ft-ot. De alapvetően fizetnek bármikor bármit, ha kérek tőlük pénzt. Félretett pénzem nincs, most fogok újra elkezdeni dolgozni, hogy rakjak félre a következő diploma tandíjára. Saját lakás biztosan nem lesz tőlük és saját keresetből is csak legfeljebb a nagyon távoli jövőben.


22/F

2018. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Mekkora undorító szüleitek vannak...csak tudnám, hogy az ilyenek minek vállalnak gyereket, ha nem támogatják őket.
2018. dec. 5. 23:08
 6/67 A kérdező kommentje:
#4 A tiéd már normálisabb kategória.
2018. dec. 5. 23:08
 7/67 anonim ***** válasza:
41%
Hát persze, milyen szemét az már aki nem fizeti ki előre a gyerek életét... a végén még dógozni kell valamiért, fene a szemét szülők pofáját hogy csak eltartanak.
2018. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 Metionin ***** válasza:
80%
Semennyivel. A kolitól kezdve a kajáig mindent magamnak fizettem. Félretéve van egy összeg, kb. 1,5 millió, régen amikor volt ilyen ifjúsági kötvény (vagy mi) akkor azt rakták. Nyilván ebből nem veszek házat, arra magamnak rakok lakástakarékot meg majd veszek fel hitelt. Igazából amikor ők gyereket vállaltak, eszükbe se jutott ilyesmi hogy továbbtanulás meg lakás. Gondolták, majd leszek jobb esetben valami titkárnő vagy ilyesmi, lakni meg ott van egy szoba a házban amit nem használnak. Meg arrafelé sokan házasság után a házastárs szüleihez költöznek. Aztán amikor iskolás lettem és kiderült hogy érdemes továbbtanulnom, az érettségiig támogattak, utána mondták hogy ha még tanulni akarok akkor oldjam meg annak a költségeit és a lakhatást. Hát megoldottam.
2018. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
91%
Semennyit. Ösztöndíjból élek.
2018. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
65%
Ne ítélkezz, kérdező. A tieid őszintén sajnálom hogy ilyen embert neveltek belőled. Az én szüleim majd meggebedtek a munkában, annyit tudtak összeszedni, amennyit, olyan embert neveltek belőlem, aki becsüli a munkát és igenis elvárja, hogy egy felnőtt ember dolgozzon meg azért, amije van ahelyett, hogy a szülei nyakán élősködik, én pedig vállaltam amit vállaltam, mikor egyetemre jöttem. #1 voltam.
2018. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!