Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is mondták a szülei,...

Másnak is mondták a szülei, hogy ne legyen egyetem alatt barátja lehetőleg?

Figyelt kérdés

Mert hogy hozzánk nem jön senki, minek csavarogni a tanulás rovására megy, majd terhes leszek és ott fogom hagyni az iskolát.


Na pomt ezért terveztem, hogy Pestre megyek egyetemre.


2019. jan. 3. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző szexre mindig van idő a karrierem elején kizárolag szexkapcsolatom volt,nem haltam bele hogy nincs "uram" otthon..
2019. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az egyetemi éveim alatt már felnőttnek tekintettek a szüleim. Gimi alatt még szigorúbban fogtak, de egyetem alatt már rám volt bízva minden. Szerintem aki akarja párkapcsolat és aktív társasági élet mellett is megcsinalja az egyetemet.

Míg van aki magányosabb farkas és mégis csúszik meg nem végzi el.

Nem befolyásolja a kapcsolat a tanulást szerintem, főleg ha olyan párod van, aki megèrti, hogy nem tudsz mondjuk vizsgaidőszakban nyaralni menni..

A terhességre inkább nem is írok semmit. Létezik a fogamzásgátlàs, aki nem akar teherbe esni az nem fog. Akár több módszert is lehet egyszerre alkalmazni.

+megjegyzem, hogy nem kell kapcsolat ahhoz, hogy teherbe ess.😀

2019. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem azt mondták; nem engednek hozzámenni ahhoz, akit majd szeretek. 9 éves voltam.

A fölsőiskolát később saját erőmből, bánatomban végeztem el.

2019. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:

Nekem általános suliban nem lehettek barátaim, hogy ne járkáljanak hozzánk gyerekek. Engem se engedtek sehová. Gimiben az ellenkezője, anyám 16 évesen már férjhez ment és ekkor már azért vergődött hogy miért nincs udvarlóm. Egyetemre leléptem, fogalma sem volt róla hogy kikkel mit csinálok, ergo beleszólni se tudott.

Jól gondolkodsz kérdező, húzz el minél messzebbre, akkor is ha a szülők emiatt nem támogatnak többé.

2019. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!