Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nincsen anyja, milyen...

Akinek nincsen anyja, milyen elete van?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki anya nelkul nott fel? Megmutatkozik valahol az eletben es hogyan? Olyat tobbet hallottam, hogy az apa eltunik a csaladbol, de mi van ha ugyanezt az anya teszi?

2019. jan. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyám lépett le amikor én 5 éves a nővérem 6 éves volt. Éppen a húgomat szülte meg, és apám amikor bement, közölte vele, hogy ő nem akar 3 gyerekes anya lenni, élni akar. Így szépen kisétált a kórházból, ott hagyva a húgomat és minket is. Apám nevelt fel minket. Annyira akart anya és apa is lenni egy személyben, hogy második "anyukát" sem hozott a házhoz. Voltak helyzetek amikor éreztem annak hiányát, hogy nincs anyám. pl: Nagyon rossz volt, hogy az iskolában az anyák napi ünnepségen sosem volt ott anyám. Apu eljött sokszor, de volt amikor a munkája miatt nem tudott. Húgom kicsit szerencsésebb volt, mert amióta apu a kórházból hazahozta csecsemőkként, az akkor 6 éves nővérem átvette az anya szerepét. Később ő volt ott a szülőin, anyák napi ünnepségeken stb. Sokszor volt, hogy barátnőmnél voltam, és veszekedett az anyukájával, pedig végtelenül édes anyukája volt. Ilyenkor mindig mondtam, hogy ha az én anyám lenne, sosem kiabálnék vele. Én örülnék neki.. Ahogy növekedtünk, és jöttek a "női dolgok", apám próbálta a maga aranyos ügyetlenségével elmagyarázni a dolgokat, de sok esetben pánikolt, és rohant a szomszédba Kati nénihez (aki a barátnőm anyukája volt), hogy segítsen neki. De legtöbb esetben nővéremmel könyvtárba mentünk, és könyvekből tájékozódtunk. Más téren nem nagyon hiányzott az anya az életemből. Azóta mindhárman felnőttek lettünk, apukám nyugdíjas lett. Mindhárman anyák lettünk..Mindhárman boldogulunk..

43/N

2019. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Inkább vmielyik szülővel,mint egy verekedő szeretőző szülő párral,v rossz anyavál apával.
2019. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem edesanyam meghalt amikor 2 eves voltam.

Apukank egyedul nevelt fel minket, aki volt noje azzal hamar szetmentek, de mi eltunk boldogan es o mindent megtett ertunk, mindenben tamogatott es persze a nagyszuleim is. Nem emlekszem ra mert nagyon kicsi voltam es igy konnyu feldolgozni, apamnak iszonyat nehez volt nem is tudom hogy volt ereje.

Sokszor nagyon rossz volt hogy anyaknapjan nem anyukam volt hanem pl nagymamam, es mindenki meselte hogy az anyukajaval foznek, egyutt mennek vasarolni stb nekem meg nincs anyukam. De azota felnottem apum is talalt egy part maga melle, teljes erteku eletet elek, apam mindig mondja hogy buszke lenne ram mert tudja.

Neha szomoru vagyok mert jo lenne ha itt lenne de az idot nem tudjuk visszaforgatni ugyhogy elem az eletem ahogy tudom :)

2019. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nekem anyám meghalt 8. osztályos koromban, apám alkesz, én meleg vagyok, jelenleg munkanélküli. Nem tudom mi lesz... 😢😥

24/F

2019. jan. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak nem kellettem neki, de túléltem, bár fáj, hogy a saját anyám dobott el. Viszont van férjem, gyerekeim, hát, kocsi, boldogság, minden. Szóval köszi, jól vagyok.
2019. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt.
2019. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!