Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most én vagy megzavarodtam,...

Most én vagy megzavarodtam, vagy mindenki körülöttem?

Figyelt kérdés
Eddig akár 16 évesen is elmentem valahova mindig annyit mondott anya hogy két lábon hazatudjak menni, viszont utóbbi 2 alkalommal azt mondta ne igyak alkoholt de már 20 vagyok, miért pont most ne igyak? Sose ittam előttük, sőtt arrol is tudott kedves anno ofőmtől h párszor suliba öntöttünk fel a garatra, és mivel család előtt nem iszok anya mindig basztatot h csak velünk nem iszik xdd, de szóval nem vágom mivan most, habár tavaly év elején jegyeztem el a barátnőmet és az utóbbi két alkalom előtt dobott ki lehet erre gondolt? pedig a dolgokhoz képest jól viseltem, csak meg akartam halni, szóval tuti nem lennék alkoholista, érdekes nagyon érdekes hmm..
2019. jan. 5. 00:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Talán akkor úgy gondolta bulizd ki magad. Most meg azt szeretné ha érettebb lennél. S nem a leivásról szólna egy buli
2019. jan. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért kéri, mert 16 évesen legfeljebb hánytál, de 19 évesen képes vagy fűt-fát eljegyezni.

Nagykorúként már más súlya van a tetteknek, ... még ha piás voltál is.

2019. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
lehet mégis jobb lenne meghalni, kétlem amúgy hogy hiányolnának, max a családnak tűnne fel..
2019. jan. 5. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

#3

Ha ebből ennyit sikerült leszűrnöd, akkor igen.

Nem vagy életképes, van ilyen.

2019. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Keress fel egy pszichológust, mert mentálisan nem vagy rendben és erre a pia csak rátesz. Anyád meg pontosan látja, ezért kér, hogy ne piázz.
2019. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, hát a szakítás óta kicsit kattantam és fájdalomküszöböm sincs, de fa*zomért empátia meg van bennem :/
2019. jan. 5. 10:58
 7/11 anonim ***** válasza:

20 évesen túl vagy egy vőlegénységen,(:D) meg egy szakításon és be vagy kattanva?

Tudod te, hogy még hány és hány szakítás vár rád egész életedben? A dolgokat nem tudod a helyén kezelni, ezért kellene kezeltetned magad! Ha agyilag rendbe tennének, biztos, hogy sikeresebb lennél a nőknél. Mondom ezt neked maximális empátiával és hatalmas élettapasztalattal.

2019. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vannak okok ami miatt eltudom fogadni hogy vége, sőt vissza se fogadnám már egyéb okok miatt, kész vagyok új kapcsolatra, omm csak megnéztem egy 9 évados sorozatot és befásultam kicsit most, meg mindegy nem részletezem, válogatós vagyok lányok terén nekem olyan kell aki kellőképp őrült :3
2019. jan. 5. 11:37
 9/11 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

20 évesen eljegyzés? Nem is vagy még felnőtt, csak nagykorú. A felnőttség az leghamarabb akkor fálik lehetővé. Az érzelmi érés akkorra zárul le kb.

Onnan indul a dolog, hogy külön lakhatás, ahhoz alkalmas kereset van? Külön élsz? Aligha, mert akkor anyukád nem tudna vagy akarna emiatt csesztetni/számonkérni.

Ha egy szakítás miatt "meg akarsz halni", nem csak szimplán rossz érzés, akkor még nem vagy felnőtt. Ha édesanyádat nem tudtad leszerelni vagy az igazát belátni, akkor szintén nem vagy az.


A pszichológus jó ötlet. Unokatestvérm halálos gondolatait 16 alkalom alatt megszűntette.

2019. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pszichiátrián vagyok ápoló+képzés, tudom hogy működnek ezek
2019. jan. 6. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!