Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Átmennétek egy másik suliba,...

Átmennétek egy másik suliba, ha azzal elszomorítanátok a szüleiteket?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok. Szakgimiben tanulok, ahol anyukám is tanult régen. És ő nagyon örül neki, hogy ide járok.

Viszont én utálom azt, ami tanulok, és minden mást az iskolában. Már tudom, hogy merre akarok elindulni az életben, és ezt szeretném tanulni majd egyetemen. De ezt megvalósítani szakgimiből elég nehéz lenne.

Ezért is szeretnék egy gimibe átmenni, ami ugyan gyengébb a mostani sulimnál de több esélyem lenne.

Attól félek, hogy anyukám szomorú lesz vagy csalódást okozok neki. Ő szeretné, ha lenne egy szakmám, de engem ez nagyon nem érdekel.

Mit csinálnátok a helyemben?



2019. jan. 8. 23:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Ezek szerint te nagyon jól állsz hozzá a gyerekeidhez, de sok szülő nem képes ennyi ''kompromosszumra' 'hogy beszélgessen a gyerekkel, vagy hogy ne zsarolja érzelmileg. És velük szemben szerintem egy picit az. Nem lehet örökké csak azt szem elött tartani, hogy anyám boldog legyen (az én életem miatt).
2019. jan. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!