Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alkoholista lenne anyám, ha...

Alkoholista lenne anyám, ha minden este iszik?

Figyelt kérdés

Sosem igazán érdekelt a dolog, de amióta az eszemet tudom anya imádja a bort. Olyannyira, hogy minden este 3-4 pohárral meg tud inni és utána még 2 pohár boroskólával leöblíti. Alapjáraton nem zavarna, viszont este 10 fele annyira agresszív és utálatossá válik, hogy már sokszor sírhatnékom van tőle, lefekvés előtt fél-1 órán át kiidegel mindenkit az undok agresszívoskodásával (kb fél 11-11 fele alszik el). Alapjáraton is agresszív egész nap mindenkivel és amikor itthon van akkor is nagyon nemnormálisan viselkedik, de este már kibírhatatlan, amíg el nem alszik. Azt mondja, hogy a munkahelyi és itthoni stressz miatt iszik, anélkül nem tudna élni. Mivel titkárnő egy iskolában ezért folyamatosan 8 óra stressz alatt van és ugye itthon is egész napos a stressz, tehát igazából az egész család egy nap 16 óra stressz alatt van, nincs kivétel. (kivéve amikor alszunk, kb 8 óra)

Amiért most írtam ki a kérdést, az azért van mert ma különösen sokat ivott, hozott egy egész bort, hogy az egész család megkóstolhassa, milyen finom és különleges, de amikor így estefele kértem belőle, kiderült hogy az egész üveget megitta.

Húgom is lealkolohistázta ma (9 évesen) és mondta nekem, hogy fél hogy ő is olyan lesz mint anya, ha nagyobb lesz.

Veszélyesen alkoholista, vagy ez normális?



2019. jan. 14. 22:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen szerintem alkoholista, ha minden nap iszik. De legalább nap közben nem fogyaszt, talán érdemes lenne felkeresni egy orvost vagy tanácsadót és beszélni vele vagy anonim alkoholisták csoportjába elvinni.
2019. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!