Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kitűnő családi háttérrel...

Kitűnő családi háttérrel rendelkezek szép kertvárosi részben élek mindenem megvan külsőleg tökéletes családnak igérkezünk, de anyukám egyszerűen lusta és képtelen rendet rakni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer próbáltam vele erről beszélni meg persze apa is, de egyszerűen ilyenkor ideges lesz és semmit se lehet vele beszélni...nem egyszer raktunk mi apával rendet...pedig gyönyörű a külső környezetünk..kerttől kezdve minden..de belül az én szóbam kivételével minden elhanyagolt..és zavar mert egyre rosszabb és már barátot és barátnőmet se tudom haza vinni..és ez nagyon nyomaszt...apa hétköznap külföldön van én koliban..anya meg legtöbbször otthon..mit lehet ilyenkor tenni? mert egyszerűen idegel????
2019. jan. 15. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Itt egyesek tényleg nem tudnak olvasn. Miért is ne takaríthatna ki a kedves anyuka amikor egész nap otthon tesped és a férje tartja el? Kérdem ezt nőként. A gyerkük meg otthon sincs. Non-sense. Annyira unalmas már, hogy mindig mindenhol a lusta anyukákat kell bevédeni, bezzeg ha a "gyerek" nem takarít akkor ott van szidalmazás, meg lehordás.

Lehet lepontozni, tudom fáj az igazság.

2019. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Anyád bepasizott, ezért lesz ideges mikor szembesítitek a trehányságával.
2019. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Amíg apád otthon volt (nem külföldön melózott), hogy emlékszel, inkább Ő tartotta fent a rendet a házban is?
2019. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Csodás élete lehet anyádnak. Apád külföldön-NYILVÁN cölibátusban, te a kollégiumban, és csak annyit jelent nektek hogy takaríccsn má' meg főzzön. Remélem ugyanilyen életed lesz kérdező. Hogy ennyire szarnak a fejedre az állítólagos szeretteid. Totál depressziós lennék ilyen elcseszett életben.
2019. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát csináld te egyszer kell alaposan ki lombtalanitani és utána már könnyű rendet tartani

Persze ez nem fél órás munka ahogy te azt elképzeled

2019. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!